Skocz do zawartości

Polecane posty

Bartek S, nie martw się. Wszyscy uczymy się całe życie ;) 
Z kolegą Jackiem Denkiewiczem zgadzam się w pełni! Pozostaje pytanie, gdzie idea i sport, kiedy drugi rok organizowane są zawody w okręgu leszczyńskim na tych samych wodach? Może tylko mnie się wydaje, że cykl 3 zawodów miał wyłonić najlepszych wędkarzy, a nie najlepszych wędkarzy Balatonu.

Żeby nie było, że mam złe intencje - chodzi mi tylko o zasadę. Gdybyś Bartku potrzebował pomocy w organizacji, służę swoją osobą. W okręgu Poznańskim, oczywiście ;)

• Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Panowie, ponieważ pomagam trochę w organizacji tych zawodów. Kilka wyjaśnień. - Nie organizujemy zawodów po raz pierwszy.ja osobiście łowię ponad 30 lat.  Doskonale znamy te łowiska - dlatego wiemy gd

Z tego co widze pomysl oryginalny zycze powodzenia dwa rozne lowiska oddalone od siebie okolo 7km plus minus i o innym charakterze z tego co jest opisane wiec jak to sie nastawic taktycznie plus do te

Wybacz jestem nowy w tym sporcie łowie na zawodach dopiero kilka lat:)Nie znam się jeszcze

Witam! (tak, rozumiem, że są to wstępne terminy :) )

Niemniej jednak mam uwagę do trzeciego terminu - koliduje z 2 imprezami:
- Spławikowe GPx Polski w Tarnobrzegu
- Spławikowe GPx Okręgu w Baranowie.

Jak wiemy, GPxO są jedną z możliwości kwalifikacji do przyszłorocznych Mistrzostwach Okręgu, praktycznie jedyną dla tych, którzy w ubiegłym sezonie nie zapewnili sobie możliwości startu w tegorocznych.
pozdrawiam

Witam! (tak, rozumiem, że są to wstępne terminy :) )

Niemniej jednak mam uwagę do trzeciego terminu - koliduje z 2 imprezami:

- Spławikowe GPx Polski w Tarnobrzegu

- Spławikowe GPx Okręgu w Baranowie.

Jak wiemy, GPxO są jedną z możliwości kwalifikacji do przyszłorocznych Mistrzostwach Okręgu, praktycznie jedyną dla tych, którzy w ubiegłym sezonie nie zapewnili sobie możliwości startu w tegorocznych.

pozdrawiam

Z tego co rozmawiałem z wiceprezesem do spraw sportu w tym roku kazdy może wziąć udział w mo ,więc jak będziesz w 1 dziesiątce to już masz prawo startu. A jeśli mo będą co roku na Rydzyne to będzie mógł każdy brać udział. Co do ostatniego terminu to jeszcze zobaczymy ale nie jest wykluczone,że tak zostanie.

Witam serdecznie

Jestem po wstępnych rozmowach z naszym głównym sponsorem Krzyśkiem Kałużnym właścicielem firmy Match Pro:), który w tym roku również obiecał nas wesprzeć :) Mam też świetną wiadomość dla tych którzy zabiegali o druki KP:)

Udało się załatwić z Krzyśkiem, który będzie częściowo współorganizatorem WLS-Match Pro, że drużyny, które będą

chciały KP na klub nie będą z tym miały jakichkolwiek problemów. Nagrody będą częściowo w postaci bonów do

realizacji w sklepie matchpro.pl Kolejna dobra wiadomość jest taka, że kolega który wsparł nas nagrodami wędkarskimi

w postaci sprzętu firmy Traper i nie tylko. W tym roku również obiecał nagrodę dla jednej z par w postaci uwaga!!!

w postaci dwóch platform:) :). Kolejny z moich kolegów, który jest właścicielem firmy "Kwiatogród" również obiecał

jakieś fanty:) Czekam na kolejne propozycje ze strony potencjalnych sponsorów.

Pozdrawiam

Bartek

Edytowano przez Bartek S

Zgłoszenia co do chęci uzyskania KP przyjmuje do końca stycznia smsem na numer tel 609305171. Co do terminów zawodów czekamy na finały komercji. Musicie brać pod uwagę to,że musi być również wolny termin na łowisko i to że wszystkim na pewno nie będzie pasowało;( ja dostosuję się do wiekszosci

Edytowano przez Bartek S

Witam

Postanowiłem zmienić łowisko Rydzyna na Dzieczyna ponieważ nie wierzę w cudowne zarybienie 40 ha wody.

30.04 Dzieczyna

16.07 Miejska Gorka

24.09 Miejska Gorka

Mam nadzieję, że te terminy wszystkim przypasują

Edytowano przez Bartek S

Witam

Czas na regulamin WLS 2017

1.Zawody odbywają się z podziałem na 2 sektory.

2.W zawodach biorą udział drużyny 2 osobowe.(Można podać osobę rezerwową).

3.Wpisowe uiszczane na pierwszych zawodach za wszystkie 3 tury bez możliwości zwrotu w razie wycofania się po I turze.

4.O kolejności w poszczególnych turach decyduję suma punktów sektorowych drużyny.(W razie równej ilości punktów o kolejności decyduję waga ryb drużyny).

5.O kolejności końcowej całego cyklu decyduje suma miejsc drużyny zajętych w poszczególnych 3 turach. (Przy równej ilości decyduje liczba miejsc sektorowych w poszczególnych zawodach a następnie waga).

6.Wpisowe od drużyny za 3 tury to 480pkt.

7.Zawody odbywają się na żywej rybie.(nie licząc ryb, które mają okresy ochronne).

8.Rozkład nagród w poszczególnych turach + podsumowanie całego cyklu przy 18 drużynach to:

1m-500pkt

2m-450pkt całość x 4

3m-350pkt

A)Punkty do wykorzystania w sklepie Match Pro

9.W finale jeden ze sponsorów ufundował 2 platformy, które otrzyma zwycięska drużyna całego cyklu(+gratyfikacja punktowa).

10.Nagrody w 3 turach eliminacyjnych od potencjalnych sponsorów będą rozlosowywane między drużyny, które zajęły miejsca 4-20, chyba że sponsor zażyczy sobie inaczej.

11.Reszta kosztów to opłaty za wody,wyżywienie,sędzia zawodów, puchary dla drużyn na podsumowanie końcowe.

12.Przypominam, że zapisy do końca lutego 2017.

Pozdrawiam

Edytowano przez Bartek S
  • 2 weeks later...