Skocz do zawartości

Polecane posty

• Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Panowie, ponieważ pomagam trochę w organizacji tych zawodów. Kilka wyjaśnień. - Nie organizujemy zawodów po raz pierwszy.ja osobiście łowię ponad 30 lat.  Doskonale znamy te łowiska - dlatego wiemy gd

Z tego co widze pomysl oryginalny zycze powodzenia dwa rozne lowiska oddalone od siebie okolo 7km plus minus i o innym charakterze z tego co jest opisane wiec jak to sie nastawic taktycznie plus do te

Wybacz jestem nowy w tym sporcie łowie na zawodach dopiero kilka lat:)Nie znam się jeszcze

Skoro zainteresowanie jest już tak duże to oficjalnie zapraszam do zapisywania się na listę chętnych:)

Przypominam, że pierwszeństwo ma pierwsza dziesiątka z roku 2016. Do tego dokoptujemy kolejne 10 i ze względu na

ograniczenia związane z wielkością łowisk zamykamy listę przy 20 parach:) Wpisowe 480zł od pary dla 3 eliminacji.

Propozycje wód: Miejska Górka, Pawłowice, Dzięczyna. Możliwe, że jeśli będzie 20 drużyn dzięczyne wymienimy, ponieważ

będzie zbyt mało stanowisk.

Edytowano przez Bartek S

Liga na Dolnym Śląsku na pewno wystartuje pierwsze zawody będą na Zagórzu w kwietniu ,a w lipcu lub w sierpniu u Was na Msciwojowie zajrzyj na DLS są już wstępne info. Jeżeli nikt nie zgłosi się do organizacji 3 zawodów to pod uwagę bierzemy Owiesno lub topole czekam jeszcze na info z jeleniej góry bo być może wojanow

No wlasnie tu chodzi tylko o to ze jesli podasz terminy to odrazu zapisze dwie druzyny z dolnego slaska poniewaz liga u nas najprawdopodobniej niewystartuje

Witam

Terminy będą podane po ogłoszeniu zawodów komercyjnych. Sensasa i Robinsona:) Nie biorę pod uwagę zmiany terminów

ze względu na to że ktoś ma zawody kołowe. Biorę pod uwagę gp polski, gp wielkopolski, czerwonak i komercję.

Na pewno pierwsze zawody już w kwietniu na Pawłowicach. Następne Czerwiec i Lipiec ale teraz nie podam dokładnych dat!

Witam

Mam kilka nowości, z którymi chciałbym się z wami podzielić :)

Po pierwsze jako, że jestem po słowie z Kacprem i tylko szczegóły zostały do dogrania i prawdopodobnie finał 2017 będzie w MiejskiejGórce zdecydowałem, że dobrym pomysłem będzie zorganizowanie (2 x Miejska Górka i raz Rydzyna). Z tym, że Rydzyna jest jedną wielką niewiadomą i zostanie

potwierdzona po pierwszych 2,3 zawodach, które się tam odbędą. Są to wody równe, gdzie wmieścimy spokojnie 30drużyn, więc ze spokojem

będzie można powiększyć liczbę przyjętych drużyn. Co za tym idzie uzyskamy więcej miejsc na finał.

Pozdrawiam

Bartek

Edytowano przez Bartek S

Finał PLWS w Miejskiej Górce ??? To jest jeszcze mniej miejsc w finale niż w 2016 (liczba miejsc ograniczona) ,więc nie licz na większą liczbę startujących w finale  z waszej ligi :(

Byłeś kiedyś na zawodach w Miejskiej Górce? Wielkość Kępiny to 6ha a wielkość Miejskiej Górki to 10ha

Wiesz ile zawodników tam wchodzi??

Minimum Kacpra to 35 drużyn i tyle bez problemu wchodzi. Jeśli dodamy sektor po drugiej stronie to wejdzie 45drużyn

Jeśli ktoś zaproponuje i zorganizuje zawody na lepszym łowisku nie będę się wcinał.

Pozdrawiam

Bartek

Edytowano przez Bartek S

Witam!

Wolna refleksja na temat :
Z jednej stronie fajnie, że istnieje możliwość potrenowania w warunkach bojowych na akwenie, gdzie rozegrany będzie finał. Z drugiej strony, ta liga to nie liga Leszczyńska tylko Wielkopolska. Tendencyjnym jest organizacja wszystkich 3 etapów na wodach w obrębie granicy z Dolnym Śląskiem. Dla Poznania to jest 100-120 km ale dla Piły np. to już 220 km. Na zawody można przyjechać ale trening to już trochę kosmos. Wykluczamy udział mniej zamożnych wędkarzy z północy województwa, a forujemy tych z południa. 
Pozdrawiam,
Artur

Po pierwsze to orgAnizator decyduje gdzie będą zawody,a po drugie jeżeli jesteśmy tacy mądrzy to niech ktoś sam zorganizuje jedna z tur a potem niech się wypowiada. Pamiętajmy, ze każdy z organiZatorów lig robi to społecznie i szacunek im za to. Zrób to sam i zobacz ile to czasu, wysiłku i zaangażowania wymaga, a potem krytykuj.

Witam!

Wolna refleksja na temat :

Z jednej stronie fajnie, że istnieje możliwość potrenowania w warunkach bojowych na akwenie, gdzie rozegrany będzie finał. Z drugiej strony, ta liga to nie liga Leszczyńska tylko Wielkopolska. Tendencyjnym jest organizacja wszystkich 3 etapów na wodach w obrębie granicy z Dolnym Śląskiem. Dla Poznania to jest 100-120 km ale dla Piły np. to już 220 km. Na zawody można przyjechać ale trening to już trochę kosmos. Wykluczamy udział mniej zamożnych wędkarzy z północy województwa, a forujemy tych z południa.

Pozdrawiam,

Artur

Jesteś rezerwowym więc...nie ma problemu a z tego co wiem twoi koledzy z drużyny chcą 3 razy Miejską Górkę :)

Biorąc pod uwagę finał masz znacznie bliżej na trening, więc bardzo Cię proszę przemyśl zanim coś napiszesz.

Po drugie, jesli mysli się o poważnych zawodach to nie patrzymy na to ile jest km. W zeszłym roku finał sensasa był w Szymanowicach i nikt się nie pytał kto ile ma km. Ja jechałem 600km bo lubię to i oszczędzałem na to cały rok!

Pozdrawiam

Bartek

Edytowano przez Bartek S

Spodziewałem się ataków, jak to zwykle w internetach:) 

Kolego P. Dawiec, o ile kojarzę to żadna z wojewódzkich lig nie ma wyznaczonego organizatora, który miałby jakiekolwiek jasne wytyczne co do miejsca organizacji zawodów. Nie widzę z resztą problemu w posadzeniu 40 ludzi na przygotowanych stanowiskach i zapewnienia pełnej michy ;) Niemniej nikogo nie skrytykowałem - zauważyłem tylko fakt, a jeżeli chodzi o organizację, nie widzę problemu. Chętnie przygotuję jedną turę. Oczywiście w swojej okolicy ;)

Bartku, ideą Ligi Górka było właśnie ograniczenie kilkusetkilometrowych eskapad jak ma to miejsce w GPx Polski. Oczywiście, na etapie wojewódzkich potyczek. Co do finału, to nieco inna ranga jednak. Widzę także, że masz nikłe pojęcie co do funkcji rezerwowego w drużynie - i możesz się dziwić ale nie polega ona na trzymaniu kciuków za drużynę, z domu ;) Także informacje co do zdań w naszej drużynie mamy niespójne. Z myśleniem nie mam problemów, z liczeniem także ;)

Bartek S .Nie liczą się słowa to zawsze można wyprostować ! Liczą się czyny ! Początki są zawsze trudne ,ale nie załamuj się i nie poddawaj rób, po postu swoje !

Tak mało ludzi w Polsce chce coś robić dla idei i dla sportu wędkarskiego .Ty się nadajesz  :)  .Zapamiętaj- nigdy nie zorganizujesz zawodów w których 100% będzie zadowolona, zawsze ktoś będzie miał jakieś... ale..... które zachwieje Twoją osobowością.Takie jest pieprzone życie  ;)  

Jeszcze raz Ci napiszę ,a znam to z autopsji (mam za sobą imprezy od MP przez finał PLWS ,MO,MK i wiele imprez komercyjnych)  -rób swoje i zorganizuj to na najwyższym poziomie jakim potrafisz  i nie słuchaj krytycznych głosów bo takich będzie dwa góra trzy ,a wystartuje Ci 80-ąt osób które to docenią."W każdym stadzie znajdzie się czarna owca" ....a czasami dwie :P  .

Powodzenia w lidze w Wielkopolsce :)   Jacek