Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacek Denkiewicz

Lubuskie

Polecane posty

Witam nazywam się Jacek Denkiewicz i powierzono mi przeprowadzenie eliminacji PLWS na naszym terenie .

Proponuję ,aby pierwsze zawody rozegrać już na przełomie Marca i Kwietnia na kanale portowym w Słubicach .Drugie zawody na terenie Okręgu.Z.Góra do uzgodnienia(pewne wieści ,są ale czekam na dalsze) i trzecie w Świerkocinie "Ściana" Warta.Te zawody muszą się odbyć ze względu na minimum regulaminowe.Terminy do ustalenia .Jeśli chodzi o dodatkowe (pamiętajmy ,że tylko trzy się wliczają)można je zorganizować o ile terminy pozwolą.

Zachęcam do tworzenia drużyn i zgłaszania ich do mnie tel.501508125 lub pocztą den6@wp.pl

Wszystkie inne propozycje organizatorów oraz łowisk są mile widziane i będą poważnie rozpatrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie- w krótce wszystkie terminy zostaną podane.Z terenu Z.Góry jeszcze nie zgłosiła się żadna drużyna .Jeśli dalej tak będzie to nie widzę powodów ,aby na terenie Z.Góry cokolwiek organizować ! dlatego czekam na drużyny i opóźniam termin podania dat rozgrywek  do kończ miesiąca( tj.Lutego ).Po tym terminie cala organizacja  i zawody z Lubuskiego ograniczą się tylko do okręgu Gorzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z drużynami już zapisanymi podaję nieoficjalne terminy zawodów eliminacji PLWS w lubuskim .
Zastrzegamy prawo do zmian terminów oraz miejsca zawodów ze względu na stan wody lub zmian w harmonogramie imprez krajowych.

1. 22.06.2014 rz.Warta Świerkocin organizator koło nr 8 Gorzów
2.20.07.2014 rz.Warta Świerkocin organizator Dorado Gorzów
3.17.08.2014 rz.Odra Nowa sól organizator Zbigniew Milewski Niwa

Oficjalnie zatwierdzi się samo po upływie czternastu dni od ukazania się komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze drużyny zapisane chętnie przyjmę kolejnych dziesięć  :) podam składy osobowe może to będzie zachętą dla innych.

 

 

 

 1.Diabły Tasmańskie

rezygnacja

2."Dorado 1"

1.Jacek Denkiewicz
2.Krzysztof Denkiewicz
3.Waldemar Kryński
rezerwa ;
Wojciech Denkiewicz
Jakub Kowańdy

3.Kostrzyn Trójka

1.Dariusz Wróbel
2. Włodarczak Jan
3.Gruszecki Paweł
rezerwa;
Tomasz Gruszecki
Sławomir Matelski

4.Roksa

1.Piotr Orszulak
2.Szymon Ciesielski
3.Bogdan Samuel
rezerwa;
Radosław Machalski
Marek Kajser

5.WKS PKM GUBIN
rezygnacja

 

6.Dorado 2
1.Dominiak Robert
2.Kozielski Jacek
3.Jaczyński Roman

 

7.Trzech z dziewiątki

1Grzegorz Tęcza

2.Piotr Wachowiak

3.Jerzy Helicki

Edytowano przez Jacek Denkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga startujący w PLWS i Ci którzy jeszcze są nie zdecydowani. Komunikat oficjalny -
 .Koszt startu to 150zł od drużyny za jedne zawody.Czyli 450 za trzy zawody eliminacyjne płatne z góry przy pierwszych zawodach .Płatne z góry po to ,aby delikatnie mówiąc przy dwóch wtopach drużyny w N.Soli mieć gwarancję startu wszystkich drużyn i gwarancje wygranych(po wpłacie pieniędzy zwrotów nie uwzględniam). Zapisy ostateczne na tydzień przed rozpoczęciem zawodów.Te pieniądze są przeznaczone w 100 procentach na zwody minus 50 zł dla sędziego głównego, który sporządzi protokóły.
Rezygnujemy z posiłków i napojów wszystko we własnym zakresie .Powiedzmy(teoretycznie) ,że będzie startowało dziesięć (a tak sie zapowiada)drużyn to pula jednych zawodów będzie wynosić 1500zł-50zl sędzia=1450zł....i tak 150zł zł zwrot startowego za zawody dla trzeciej drużyny.500zł druga drużyna .800 zł za pierwsze miejsce.Zawsze można to sobie przemnożyć przez trzy  ;)
Te relacje mogą się zwiększać lub zmniejszać w miarę liczby startujących drużyn na początku sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć iż dn.22.06 2014 rozpoczną się eliminacje do finału PLWS w woj.Lubuskim .Zbiórka uczestników o godz.7.00.na ścianie w Śierkocinie.

Proszę wszystkich uczestników o tel.potwierdzenie uczestnictwa w zwodach do soboty(21.06)co pomorze mi w w prawidłowym rozstawieniu sektorów.

Zgłoszenia nowych  drużyn przedłużam również do soboty dzień przed zawodami .

Przypominam ,że opłata startowa za trzy tury z góry musi być uiszczona w dniu rozpoczęcia zawodów przy stoliku sędziowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Lubuskim zgłosiło się na starcie pierwszej edycji PLWS tylko pięć zespołów ,ale atmosfera i wyniki dzisiaj były fajne .Mimo silnego wiatru i wielkiej fali można powiedzieć, że systematyczne odławianie krąpia na czas (nowe określenie sportu wyczynowego)nie pozwoliły na nudzenie się na stanowiskach i tak;
sektor Ą
1.Paweł Gruszecki Kostrzyn Trójka -13.265
2.Roman Jaczyński Dorado 2 - 9.560
3.Waldemar Kryński Dorado1 - 9.190
4.Jerzy Helicki Trzech z Dziewiątki - 6.270
5.Piotr Orszulak Roksa - 5.130

sektor B
1.Robert Dominiak Dorado 2 - 12.780
2.Dariusz Wróbel Kostrzyn Trójka - 9.240
3.Krzysztof Denkiewicz Dorado1 - 7.600
4.Piotr Wachowiak Trzech z Dziewiątki - 5.885
5.Bogdan Samuel Roksa - 5.400

sektor C
1.Jan Włodarczak Kostrzyn Trójka - 13.460
2.Jacek Kozielski Dorado 2 - 11.820
3.Jacek Denkiewicz Dorado 1 - 11.240
4.Szymon Ciesielski Roksa - 8.550
5.Grzegorz Tęcza Trzech z Dziewiątki - 4.410


Drużynowo;
1. Kostrzyn Trójka
2.Dorado 2
3.Dorado 1
4.Trzech z Dziewiątki
5.Roksa

Edytowano przez Jacek Denkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zmagania ligowców w 34stopniowym upale przebiegły w iście wyrównanej walce co widać na niżej załączonych wynikach.
sek A
1.Waldemar Kryński Dorado1 11.075
2.Paweł Gruszecki Kostrzyn Trójka 10.035
3.Marek Kajser Roksa 9.820 zamiana -Rezerwa
4.Roman Jaczyński Dorado 2 8.160
5.Grzegorz Tęcza Trzech z Dziewiątki 4.010
sek.B
1.Jakub Kowańdy Dorado1 13.770 zamiana-rezerwa
2.Jan Włodarczak Kostrzyn Trójka 12.980
3.Bogdan Samuel Roksa 11.130
4.Jacek Kozielski Dorado2 10.460
5.Piotr Wachowiak Trzech z Dziewiątki 9.220
sek.C
1.Denkiewicz Krzysztof Dorado1 10.550
2.Robert Dominiak Dorado2 9.850
3.Szymon Ciesielski Roksa 9.130
4.Dariusz Wróbel Kostrzyn Trójka 8.430
5.Jerzy Helicki Trzech z Dziewiątki 6.780

Drużynowo;
1.Dorado1 3 pkt
2.Kostrzyn Trójka 8pkt
3.Roksa 9 pkt
4.Dorado2 10 pkt
5.Trzech z Dziewiątki 15 pkt
Drużynowo po dwóch turach;
1.Kostrzyn Trójka 12 pkt .-waga ryb
1.Dorado1 12 pkt
3.Dorado2 15 pkt.
4.Roksa 23 pkt
5.Trzech z Dziewiątki 28.pkt

Następna i ostateczna tura -Puchar Niwy Nowa Sól rz.Odra dn.17.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Nowej Soli na rz.Odrze odbyła się ostatnia trzecia tura w ramach PLWS o "Puchar Niwy" .Puchary ufundowała firma Niwa i osobiście nad wodę dostarczył je Zbigniew Milewski.

Warunki do łowienia utrudniała  rosnąca do góry woda i to  w takim tempie ,że większość zawodników zaczęła odławiać ukleje ,co gwarantowało wygraną w sektorach. Z tyczki pojedyncze stanowiskowe ryby przy silnym uciągu w granicach 30g.

Wyniki;

sek.A

1.Włodarczak Jan Kostrzyn Trójka  4450 Największa ryba jaź 1095

2.Samuel Bogdan Roksa 3470

3.Kryński Waldemar Dorado1 2230

sek.B

1.Ciesielski Szymon Roksa 6000

2.Gruszecki Paweł Trójka Kostrzyn 3965

3.Denkiewicz Krzysztof Dorado1 1110

sek.C

1.Orszulak Piotr Roksa 7900 -Wynik dnia

2.Wróbel Dariusz Kostrzyn Trójka 6250

3.Denkiewicz Jacek Dorado1 775

 

Drużynowo w dniu dzisiejszym:

1.Roksa 4pkt

2.Kostrzyn Trójka 5 pkt.

3.Dorado1 9pkt.

5.Dorado2. 21pkt

5.Trzech z dziewiątki 21pkt.

Po trzech turach eliminacyjnych ;

1.Kostrzyn Trójka 17 pkt.

2.Dorado1 21 pkt

3.Roksa 27 pkt

4.Dorado2 36 pkt

5.Trzech z dziewiątki 49 pkt

Do finału w Poznaniu z Województwa Lubuskiego wchodzą;

1.Kostrzyn Trójka

2.Dorado1

3.Roksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Po udanym pierwszym finale w Gorzowie zachęcam do zgłaszania drużyn na 2015 .Lubuskie w 2015 r.znowu organizuje trzyturowe eliminacje do finału.

W 2015r. o, ile mi wiadomo w finale wystąpią, tylko drużyny startujące w lidze PLWS danego województwa ne ma np.zwodów X w ramach PLWS.W takim wypadku zapraszam drużyny z innych ościennych województw do eliminacji w Lubuskim oczywiście przy zachowaniu pierwszeństwa naszych drurzyn.Jestem otwarty na Poznań,Piłę,Bydgoszcz,Legnicę,Szczecin,Koszalin,Gdańsk,itd....

Tel.kontaktowy od lat ten sam.501 508 125.



 

Edytowano przez Jacek Denkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo ,że jeszcze nie do końca jest uporządkowany regulamin PLWS to ta formuła już się cieszy dużym zainteresowaniem.  Nie mam jeszcze nawet konkretnych dat i miejsc gdzie się odbędą eliminacje ,a już mam kilka drużyn które wchodzą  prawie w ciemno i tak;
1.Hanys Team
Berger Marcin
Piotr Kuryłowicz
Rezerwa-Marcin Kuniszek
2.SKS
Andrzej Kamiński
Arkadiusz Sakowicz
Rezerwa-Andrzej Sukiennik
3.Dorado 1
Jacek Denkiewicz
Krzysztof Denkiewicz
Rezerwa -do uzgodnienia
4.Dorado 2
Roman Teleśinski
Waldemar Kryński
Rezerwa-do uzgodnienia
5.Dorado 3 Trzciel
Minge Paweł
Klosowicz Rafał
rezerwa-do uzgodnienia
6.Dorado 50+
Kemal Yildiz
Deputat Wiesław
Rezerwa-do uzgodnienia
7.Gold-Projekt
Łopata Maciej
Ikoniak Michał
Rezerwa -do uzgodnienia
8.Patelski Dorado Team
Grzegorz Patelski
Marcin Patelski

Rezerwa-Zygmunt Patelski

9.Strózniak Team

Stróżniak Grzegorz

Stróżniak Leszek

Rezerwa -Andrzej Jędrzejewski
10.Roksa

1.Bogdan Samuel

2.Marek Kajser

Rezerwa-do uzgodnienia

11.Barlinek 1
Matyjaszko Emil
Kochanowski Mateusz
Rezerwa-do uzgodnienia
       z  Poza Lubuskiego
12.Barlinek 2
Kasperkiewicz Ryszard
Bunda Grzegorz
Rezerwa-do uzgodnienia

       z  Poza Lubuskiego

13  :)  Witnica1
Wysoczański Tomasz
Szuciak Michał
Rezerwa-do uzgodnienia

 

Czekam na następne drużyny ,a wiem ,że są -kwestia oficjalnego zapisu  :)

Edytowano przez Jacek Denkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny Regulamin Zawodów dla woj.Lubuskiego(możliwość drobnych korekt)

1.Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe plus jeden rezerwowy .Nie ma możliwości zmiany więcej jak jednego zawodnika w drużynie w czasie całego cyklu łącznie z wyjazdem na finał.

2.Łowimy w boksach drużynowo ,w których dla wód stojących stanowisko wynosi min.20m ,a dla wód płynących min.25m.siadając w dowolnej odległości od siebie, oraz łowiąc dowolną techniką spławikową.

3.Zawody jeden dzień jedna tura z podziałem na sektory. Minimalna liczba startujących w sektorach to pięć drużyn ,maksymalna dziewięć tak więc max trzy sektory.Ilość sektorów będzie uregulowana w zależności od startujących drużyn w dniu pierwszych zawodów i będzie obowiązywać przez całe eliminacje.

3a.Punktacja .Za pierwsze miejsce 1pkt.sektorowy,drugie 2pkt sektorowe itd....Suma miejsc sektorowych decyduje o zajmowanym miejscu w tabeli ogólnej(końcowej),przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.

3b.Zwycięzcą jednej tury jest drużyna, która wygra sektor i będzie miała największy wynik punktowy w śród zwycięzców sektorów(zasada porównywania wyników sektorowych)

4.4.Prawo startu w lidze ma dwadzieścia jeden drużyn -liczy się kolejność zgłoszeń drużyn Lubuskich do 20.05. 2015r.Przyjmujemy drużyny z innych województw przy zachowaniu pierwszeństwa drużyn Lubuskich

5.Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia jeden z pozostałych(22,23.....przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2016r

6.W przypadku systemu dwu ligowego w 2016r do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn  z eliminacji ,oraz automatycznie pięć najlepszych z drugiej awansuje.  

7.Brak drugiego zawodnika z drużyny,lub drużyny na danych zawodach automatycznie dyskwalifikuje drużynę w tym dniu.Za dyskwalifikację drużyna otrzymuje najniższą ilość punktów sektorowych przyjętą na pierwszych zawodach plus dwa.

8.Wpisowe 50 zł od osoby  tj.100 od drużyny za turę .Płatne z góry za trzy tury tj.300zł najpóźniej w dniu pierwszych zawodów.Całość przeznaczona na wygrane w zawodach.(forma do omówienia wśród drużyn zainteresowanych-zapisanych) 

9.Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS.

 

Wszelkie zastrzeżenia oraz uwagi dotyczące tego regulaminu można pisać tutaj na forum lub bezpośrednio telefonicznie 501 508 125.Do puki nie ruszą pierwsze zawody regulamin można dopracować ,więc czekam na propozycje.

Ogólnopolski (finałowy) regulamin opracuje i poda do wiadomości Kacper Górecki.

Edytowano przez Jacek Denkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie super wstępny regulamin jest teraz tylko terminy zawodów ja bez tego nie podejmę żadnej decyzji. 

Mam pytanie jeszcze jedno dość ważne. Czy osoba rezerwowa może być zgłoszona przed samymi zawodami czy w momencie zgłoszenia drużyny? Przykład:

Nie szukam nikogo na siłę przed sezonem jeżeli okazuję się że nie mogę wystartować tydzień przed daną turą dopiero podaje nazwisko rezerwowego który za mnie wystartuje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapisy będą rosły w tym tempie to zanim podam terminy zawodów będę miał komplet na pierwszą ligę :rolleyes:

Zachęcam bo czas nagli zostało tylko dziewięć miejsc pierwszej ligi ,a reszta to druga liga bez szans na awans do wielkiego finału 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszym regulaminie jest 21 drużyn(czytamy i myślimy) po to ,aby stworzyć trzy sektory siedmioosobowe

 

 

Dopisałem nr.13 :) (uśmiech na prośbę i szczęście nr13) i teraz osiem drużyn

Edytowano przez Jacek Denkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak się spodziewałem wszystkim nie mogę dogodzić z terminami .Problem na dzień dzisiejszy jest nawet zarezerwować wolne łowisko w Lubuskim.
Wolne terminy to ;
14.06.2015 -Obra Strzyżewo koło Zbąszynia
02.08 2015- Warta "Ściana" Świerkocin
09.08.2015 .Kanał Warnicki Kostrzyn n\o.

Rezerwuję te terminy w okręgach Z.Góry i Gorzowie i na dzień dzisiejszy to są oficjalne terminy zawodów.

Edytowano przez Jacek Denkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :) 2 ostatnie łowiska wspaniałe, zwłaszcza Kanał Warnicki na który mam rzut kamieniem.

Prośba do osób z okolic Kanału Strzyżewo, aby w wolnej chwili naskrobali coś o tym kanale w celu odpowiednie przygotowania się na tamtejszą wodę. 

 

I małe ale, takie tubylskie przewrażliwienie dot. mojej miejscowości  nie Kostrzyn N\o. a Kostrzyn n/O 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...