Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacek Denkiewicz

Zawody 2017

Polecane posty

Na podstawie imprez na 2017 r.Uwzględniając.Mistrzostwa Polski Seniorów .Kalendarz imprez PZW Gorzów oraz PZW Z.Góra ustalam i rezerwuję następujące daty, oraz wody dla ligi PLWS.Zgłoszenia(rezerwacje) pójdą natychmiast do okręgów .

1.25.06.2017 Warta Świerkocin
2.15.08(wtorek święto dzień wolny) 2017 -Odra Ciemnice(Ściana)
3.17.09.2017 Warta Kostrzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ogłosić iż Marcin Berger "Hanys" będzie od dzisiaj współorganizatorem ligi PLWS na woj.Lubuskie .Będzie odpowiadał na równi ze mną za sponsoring ,ale też organizacje i za przestrzeganie regulaminu w trakcie trwania całego cyklu.
Wszelkie pytania odnośnie eliminacji PLWS 2017 pod numerami 501 508 125 Jacek ,oraz 884 888 128 Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie

Pierwsze zawody z cyklu PLWS odbędą się dnia 25.06.2017 na rz.Warcie ściana w Świerkocinie .Organizator Klub Dorado Gorzów.
Zbiórka o 7.00 i otwarcie zawodów
7.30 losowanie stanowisk
8.00 wejście na stanowiska
8.30.sprawdzenie zanęt
9.50.pierwsze nęcenie
10.00.- 14.00 łowienie
14-14.30 warzenie ryb
posiłek
15.00 oficjalne wyniki.

 

Są jeszcze wolne miejsca śmiało można się zapisywać i przypominam przyjmujemy drużyny z innych województw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki pierwszej tury PLWS Lubuskie

1.Dorado 303
Bogdan Samuel..... 3sek
Cholewiński Piotr ..... 1sek... . razem 4pkt ..... wynik 9795pkt
2. Dorado 77
Jan Włodarczak.....2
Jacek Kozielski......3.....razem 5 ....... 8495pkt
3. Amatorzy
Tomasz Płocha......5
Grzegorz Petrykowski.....1....razem 6.......12810pkt
4.Bogdaniec
Teleśiński Roman ....2
Dobrzański Andrzej......4...razem 6......9250pkt
5.Bogdaniec Leszcze
Lorentowicz Tadeusz....8
Kasiński Grzegorz.....4...razem12.....6505pkt
6.Dorado1
Waldemar Kryński....6
Kemal Yildiz....9....razem15.....4400pkt
7.Hanys Team
Marcin Berger......5
Tomasz Sandeck.....10....razem15.....4005pkt
8.Goldfish Projekt Plus
Dariusz Wróbel.....10
Maciej Łopata....6...razem16.....5580pkt
9.KSS Krosno Odrzańskie
Adam Walenciak....7
Marcin Patelski.....11....razem18.....5385pkt
10.Choszczno
Karaś Marcin....7
Łopaczyk Gracjan....12....razem19....3595pkt
11.Dorado
Jacek Denkiewicz....12
Krzysztof Denkiewicz.....8....razem20....4365pkt
12.West Team
Robert Bejenka ....11
Adam Stefaniak....9....razem20 .....4005pk

Szczegółowe wyniki sektorowe do wglądu na zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kalendarzu PLWS są zawody 15.08 na Odrze w Ciemnicach ,a że Odra w tym roku kaprysi pod względem brań i rybostanu chciałbym sprawdzić czy ryba będzie w łowisku ?
Znacie mnie ja chcę na zawodach łowić i proponuję następujące rozwiązanie.
Ze względu na GPO w Gorzowie w Świerkocinie dn.30.07 Niedziela- to dn.29.07.2015 (Sobota) spotkanie(mini zawody) na Odrze w Ciemnicach o godz.8.00 .w celu przetestowania łowiska pod względem rybostanu.
Po dwie dyszki do czapki zwycięzca zagarnia wszystko smile.png
Po tym spotkaniu zapadnie decyzja czy będziemy łowić w Ciemnicach ?czy spotkamy się na Warcie w Kostrzynie ?. Wszystkich chętnych zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie .
Druga tura PLWS dn.15.08 2017 odbędzie się na rzece Warcie "Ściana Świerkocin" Zbiórka 7.00 tam gdzie znajdował się  na sektor A GPO Gorzów
7.00 Zbiórka i sprawdzenie obecności
7.30 losowanie
8.00-9.50 przygotowanie do łowienia
9.50-nęcenie ciężkie
10.00 -14.00 łowienie
14.00-14.30 Warzenie ryb
14.30-15.00 Posiłek oraz oficjalne odczytanie wyników.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki drugiej tury PLWS 15.08.2017 Warta Świerkocin.

1.Dorado 303
Bogdan Samuel..... 1sek
Cholewiński Piotr ..... 3sek... . razem 4pkt ..... wynik 19320 pkt
2. Dorado 77
Jan Włodarczak.....1
Jacek Kozielski......3.....razem 4....... 18540pkt
3. Amatorzy
Tomasz Płocha......5
Grzegorz Petrykowski.....2....razem 7.......18365pkt
4..Dorado1
Waldemar Kryński....5
Kemal Yildiz....4....razem9.....14120pkt
5.Hanys Team
Marcin Berger......2
Tomasz Sandecki.....8....razem10.....10165pkt
6.Bogdaniec Leszcze
Lorentowicz Tadeusz....8
Kasiński Grzegorz.....4...razem12.....12730pkt
7.Dorado
Jacek Denkiewicz....6
Krzysztof Denkiewicz.....9....razem15....8160pkt
8.KSS Krosno Odrzańskie
Adam Walenciak....6
Marcin Patelski.....10....razem16.....9900pkt
9.West Team
Robert Bejenka ...7
Adam Stefaniak....9....razem16 .....6495pkt
10.Bogdaniec
Teleśiński Roman ....10
Dobrzański Andrzej......7...razem 17......5725pkt
11.Goldfish Projekt Plus
Dariusz Wróbel.....14
Maciej Łopata....14...razem28.....00pkt
11.Choszczno
Karaś Marcin....14
Łopaczyk Gracjan....14....razem28....00pkt

Szczegółowe wyniki sektorów do wglądu na następnych zawodach.


Wyniki Po dwóch Turach

1.Dorado 303...... 8 pkt.
Bogdan Samuel.
Cholewiński Piotr
2. Dorado 77 .....9 pkt.
Jan Włodarczak
Jacek Kozielski
3. Amatorzy......13 pkt
Tomasz Płocha
Grzegorz Petrykowski
4.Bogdaniec.....23 pkt
Teleśiński Roman
Dobrzański Andrzej.
5.Bogdaniec Leszcze .......24pkt
Lorentowicz Tadeusz
Kasiński Grzegorz
5.Dorado1......24pkt
Waldemar Kryński
Kemal Yildiz.
7.Hanys Team......25pkt
Marcin Berger

Tomasz Sandecki
8.KSS Krosno Odrzańskie.....34pkt
Adam Walenciak
Marcin Patelski
9.Dorado......35 pkt
Jacek Denkiewicz
Krzysztof Denkiewicz
10.West Team.......36 pkt
Robert Bejenka
Adam Stefaniak
11.Goldfish Projekt Plus.......44 pkt
Dariusz Wróbel
Maciej Łopata
12.Choszczno........47 pkt
Karaś Marcin
Łopaczyk Gracjan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nikogo nie zaskoczę ,że na Wartę w Kostrzynie nie wejdziemy .Związku z tym po konsultacjach stwierdzam iż przenosimy zawody na Świerkocin .Z tego co mi wiadomo krąp wrócił na ścianę i jest go sporo są również bonusy więc o wyniki nie ma co się martwić.
Ogłoszenie .
Trzecia(finałowa) tura PLWS dn.17.09. 2017 odbędzie się na rzece Warcie "Ściana Świerkocin" Zbiórka 7.00 tam gdzie znajduje się na sektor B (na starym miejscu spotkań)
7.00 Zbiórka i sprawdzenie obecności
7.30 losowanie
8.00-9.50 przygotowanie do łowienia
9.50-nęcenie ciężkie
10.00 -14.00 łowienie
14.00-14.30 Warzenie ryb
14.30-15.00 Posiłek oraz oficjalne odczytanie wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki trzeciej tury i niestety bezrybnej sad.png

1. Dorado 77
Jan Włodarczak.....3 miejsce sektowe
Jacek Kozielski......1. miejsce sektorowe- razem 4 punkty. wynik drużyny 2375
2.Hanys Team
Sandecki Tomasz....1
Grzegorz Wieczorek......8 razem 9 pkt wynik 2840
3.Bogdaniec
Telesiński Roman ....3
Tylicki Józef....6 razem 9pkt wynik 965
4.West Team
Bajenka Robert....2
Stefaniak Adam....8 razem 10 pkt. wynik1145
5.Amatorzy
Płocha Tomasz...4
Petrykowszki Grzegorz ...6 razem 10 wynik 1015
6.Dorado
Denkiewicz Jacek ....2
Denkiewicz Krzysztof ....8 razem 10 wynik 925
7.Dorado1
Waldemar Kryński.....4
Kemal Yildiz ......8 razem 12 wynik 495
8.Bogdaniec Leszcze
Kasiński Grzegorz ......8
Lorentowicz Tadeusz ......5 razem 13 wynik 435
9.Dorado 303
Samuel Bogdan....5
Cholewiński Piotr.....8 razem 13 wynik 385
10.KSS Krosno Odrzańskie
Walenciak Adam.....8
Patelski Marcin.....8 razem 16 wynik 00
11.Goldfish Projekt Plus
Dariusz Wróbel.....14
Maciej Łopata....14...razem28.....00pkt
11.Choszczno
Karaś Marcin....14
Łopaczyk Gracjan....14....razem28....00pkt

Wyniki po trzech turach

1. Dorado 77 .....13 pkt.
Jan Włodarczak
Jacek Kozielski
2.Dorado 303...... 21pkt
Bogdan Samuel.
Cholewiński Piotr
3. Amatorzy......23 pkt
Tomasz Płocha
Grzegorz Petrykowski
4.Bogdaniec.....32 pkt
Teleśiński Roman
Dobrzański Andrzej.
5.Hanys Team......34pkt
Marcin Berger
Sandecki Tomasz
6.Dorado1......36pkt
Waldemar Kryński
Kemal Yildiz.
7.Bogdaniec Leszcze .......37pkt
Lorentowicz Tadeusz
Kasiński Grzegorz
8.Dorado......45 pkt
Jacek Denkiewicz
Krzysztof Denkiewicz
9.West Team.......46 pkt
Robert Bejenka
Adam Stefaniak
10.KSS Krosno Odrzańskie.....50pkt
Adam Walenciak
Marcin Patelski
11.Goldfish Projekt Plus.......72 pkt
Dariusz Wróbel
Maciej Łopata
12.Choszczno........75 pkt
Karaś Marcin
Łopaczyk Gracjan

Gratulacje dla zwycięzców i przegranych i zapraszam na przyszły rok .Dziękuje Waldkowi Kryńskiemu za oprawę i sponsoring we wszystkich turach zawodów.Kemalowi za posiłki(Produkcja mięsa kebap hurtownia sprzedaż i restauracje) zawsze pyszne.Dziękuję wszystkim sędziom za rzetelne sędziowanie,podliczanie wyników , oraz warzenie ryb.
Jak zadecydowano na ostatnich zawodach w dniu dzisiejszym zawody w przyszłym roku odbędą się w sektorach więc w przyszłym roku będzie obowiązywał regulamin z roku obecnego tj.2017.
Do zobaczenia w przyszłym sezonie pozdrawiam Jacek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Wczytywanie...
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...