Skocz do zawartości

Finał PLWS/ Komunikat 2.

Polecane posty

Środa 12.10.2016r.

W środę do godziny 18.00 prosiłbym o informację przesłaną do mnie w wiadomości SMS (504 370 504) odnośnie posiłków dla osób towarzyszących drużynom. Wiadomość niech zawiera nazwę drużyny i ilość dodatkowych osób. Proszę o bardzo poważne potraktowanie tej sprawy, ponieważ później nie będę miał już możliwości nanoszenia korekt do zadeklarowanej liczby osób przesłanej do restauracji.

W środowy wieczór pojawi się również w tym temacie informacja o rozmieszczeniu drużyn na piątkowy trening.

Piątek 14.10.2016r. - Oficjalny OBOWIĄZKOWY Trening

Bardzo proszę o zapoznanie się z informacjami o rozlokowaniu drużyn na trening i stosowanie się do nich podczas zajmowania miejsc w piątek.

Trening odbędzie się w godzinach 10.30– 14.30.  Sygnały ograniczymy do 3:

10.20- Nęcenie zanętą ciężką
10:30- Rozpoczęcie treningu
14:30 - Zakończenie treningu

Proszę o stosowanie się do harmonogramu.

O godzinie 15:30 spotkamy się na miejscu zbiórki gdzie oficjalnie rozpoczniemy III Finał PLWS. Zostaną wtedy też omówione wszelkie kwestie organizacyjne i załatwione formalności związane ze startem. Drużyny będą proszone o wpłatę drugiej części wpisowego oraz dodatkowych opłat za zawodników rezerwowych, trenerów oraz osoby towarzyszące. Wysokość tej opłaty wyniesie 60zł i pokryje koszt posiłków w Restauracji Hades.

Sobota 15.10.2016r. - I tura FINAŁU

7.30 – Zbiórka i losowanie stanowisk, odprawa

8.30 –  I sygnał, wejście na stanowiska
10.20 - II sygnał, nęcenie zanętą ciężką
10.30 - III sygnał, rozpoczęcie zawodów
14.25 - IV sygnał, 5 minut do końca
14.30 - VI sygnał, Koniec zawodów i ważenie
16.00 - Obiad w restauracji "HADES"

Niedziela 16.10.2016r. - II tura FINAŁU
7.30 – Zbiórka i losowanie stanowisk, odprawa

8.30 –  I sygnał, wejście na stanowiska
10.20 - IIsygnał, nęcenie zanętą ciężką
10.30 - III sygnał, rozpoczęcie zawodów
14.25 - IV sygnał, 5 minut do końca
14.30 - VI sygnał, Koniec zawodów i ważenie
16.00 - Obiad w restauracji "HADES"
17.00 - Ogłoszenie wyników i zamknięcie III Finału PLWS

Informacje odnośnie sektorów i stanowisk

Na mapce oznaczone zostały sektory oraz parking dla sektora C,D i E. W tych sektorach możemy dojechać na stanowiska i rozpakować swój sprzęt, ale po tych czynnościach należy samochody odstawić na ww. parking. Samochodami będzie można wjechać na stanowiska po zakończeniu zawodów.

Drużyny z sektora A i B również mają możliwość dojechania na stanowiska, natomiast samochody należy ustawić wzdłuż ulicy Zduńskiej (za plecami).

Stanowiska na zbiorniku Kępina są wyznaczone w naturalny sposób poprzez "zatoczki" widoczne na brzegu. W obrębie "boxów" pojawią się dwa takie miejsca. Siadamy w obrębie "boxów" według własnego uznania.

Dopuszcza się możliwość siadania dwóch zawodników w jednej zatoczce.

Dopuszcza się wstawienie do wody jedynie przednich nóg od platformy lub kosza.

Z resztą kwestii regulaminowych zawodnicy zostaną zapoznani na piątkowej odprawie.

Gdyby jednak w międzyczasie pojawiły się jakieś pytania proszę kierować je do mnie w tym temacie.

1545a963e6ce8.png

fac858dc85d1b.png
PRZYNĘTY

Chciałbym również przekazać informację od kolegi Jarka Worowca, że pojawi się on w sobotę na łowisku i dostarczy przynęty. Istnieje również możliwość składania zamówień na piątkowy trening. Jarek przygotuje paczki, które będzie można odebrać u mnie w piątek przed treningiem.

Zamówienia proszę składać bezpośrednio u Jarka - 501 529 231

Pozdrawiam,

Bartłomiej Stasiak

Edytowano przez Bartłomiej Stasiak

Witam serdecznie,

Konsekwencji na szczęście nie było potrzeby wyciągać wobec żadnej z drużyn.

Miejsce w dniu wczorajszym nieobsadzone, a były takie dwa (jeden box) zostały zanęcone czego osobiście dopilnowałem. Niestety jedna z drużyn z przyczyn losowych nie dojechała na wczorajszy trening, ale odpowiednio wcześnie poinformowali bym mógł przygotować "towar" do zanęcenia tego miejsca.

Z tego co widziałem niektóre drużyny zdecydowały się na zanęcenie stanowisk i zrezygnowali z łowienia w dniu wczorajszym.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem dość precyzyjnie.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Stasiak