Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Opolska Liga Spławikowa

Zawody 2016 - informacje, wyniki

Polecane posty

 Informujemy, że zgodnie z kalendarzem Opolskiej Ligi Spławikowej 2016 ,w dniu 10.04.2016 na kanale Azotowym w Kędzierzynie Koźlu ,organizujemy pierwszą rundę Opolskiej Ligi Spławikowej 2016. Zawody są zawodami drużynowymi ( 3 osobowe drużyny ),oraz ZAWODNICY INDYWIDUALNI - szczegółowy regulamin dostępny tutaj :  http://forum.wyczyn.pl/index.php?/topic/470-regulamin-oraz-kalendarz-ols-2016-opolskiej-eliminacji-plws/
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 08.04.2016 na mail : olsopole@interia.pl , lub telefonicznie pod numerem telefonu 695-420-537 ,w zgłoszeniu prosimy podać nazwę drużyny ,oraz imiona i nazwiska zawodników. Opłata startowa w wysokości 120 zł od drużyny, oraz 40zł (zawodnik indywidualny) przyjmowana będzie bezpośrednio przed zawodami , 100% wpisowego trafia do uczestników OLS w nagrodach .

Szczegółowy plan zawodów :
6.45 -7.00 zbiórka zawodników – kanał Azotowy , obok "żółtej rury"
7.00-7.15 losowanie ,rozejście na stanowiska
9.20 -nęcenie
9.30 – początek wędkowania
13.30 –koniec wędkowania
14.30 -obiad
15.00 -wręczenie nagród (zgodnie z podziałem % ,według zajętego miejsca)
Dodatkowo wśród uczestników rozlosujemy nagrody ufundowane przez sponsorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki I tury - kanał Azotowy 10.04.2016

Klasyfikacja drużynowa :

1. mfish.pl - 7pkt waga 15415
Krzysztof Bojarski A8 6085 - 4
Marcin Olszewski B8 4545 - 2
Łukasz Gierak C5 4785 - 1

2. Trójkąt Kedzierzyn-Koźle - 12pkt waga 12975
Tadeusz Lewosz A7 4580 - 7
Krzysztof Kusz B1 4670 - 1
Adam Błaszczok C12 3725 - 4

3. 3xG Grodków - 14pkt waga 11825
Łukasz Gluza A9 4175 - 8
Joanna Drgas B2 3830 - 3
Bogusław Gluza C6 3820 -3

4. Rekin Opole - 16pkt waga 12495
Wojciech Wysocki A1 9155 - 1
Bartosz Bajzert B5 2255 - 5
Szymon Ciesielski C10 1085 - 10

5. PZW Gogolin - 18 pkt waga 9035
Wojciech Król A2 4675 - 6
Antoni Galla B6 1285 - 7
Przemysław Kwapisz C2 3075 - 5

6. Sandacz Brzeg - 19pkt waga 10185
Krzysztof Szymaniec A5 7180 - 3
Józef Postawczuk B4 2315 - 4
Jan Pawlak C9 690 -12

7. Karpiki Opole - 24pkt waga 7580
Witold Wojewódzki A3 5960 - 5
Ireneusz Świtała B11 420 - 11
Andrzej Mróz C3 1200 - 8

8. Otmęt - 24pkt waga 6785
Mariusz Staszewski A12 2260 - 11
Piotr Stepień B10 1905 - 6
Mariusz Borto C8 2620 - 7

9. Jedlice Team - 27pkt waga 4470
Waldemar Słowik A11 2775 - 9
Łukasz Maciąg B9 505 - 9
Łukasz Jantos C7 1190 - 9

10 . Knaga Team Otmęt - 35pkt waga 3165
Marcin Słobodzian A6 2005 - 12
Mateusz Gacka B12 390 -12
Kamil Kusz C11 770 - 11


Klasyfikacja Indywidualna :
1.WYSOCKI WOJCIECH A 9155
2.GIERAK ŁUKASZ C 4785
3.KUSZ KRZYSZTOF B 4670
4.CZARNY KAMIL A 8595
5.OLSZEWSKI MARCIN B 4545
6.ALOT RAFAŁ C 3995
7.SZYMANIEC KRZYSZTOF A 7180
8.DRGAS JOANNA B 3830
9.GLUZA BOGUSŁAW C 3820
10.BOJARSKI KRZYSZTOF A 6085
11.BŁASZCZOK ADAM C 3725
12.POSTAWCZUK JÓZEF B 2315
13.WOJEWÓDZKI WITOLD A 5960
14.KWAPISZ PRZEMYSŁAW C 3075
15.BAJZERT BARTOSZ B2255
16.KRÓL WOJCIECH A 4675
17.MACHA JÓZEF C 2715
18.STĘPIEŃ PIOTR B 1905
19.LEWOSZ TADEUSZ A 4580
20.BORTO MARIUSZ C 2620
21.GALLA ANTONI B 1285
22.GLUZA ŁUKASZ A 4175
23.MRÓZ ANDRZEJ C 1200
24.WOJTYŁA DARIUSZ B 775
25.SŁOWIK WALDEMAR A 2775
26.JANTOS ŁUKASZ C 1190
27.MACIĄG ŁUKASZ B 505
28.PYRCZAK GRZEGORZ A 2650.
29.CIESIELSKI SZYMON C 1085
30.BURDZIK HUBERT B 480
31.STASZEWSKI MARIUSZ A 2260
32.KUSZ KAMIL C 770
33.ŚWITAŁA IRENEUSZ B 420
34.SŁOBODZIAN MARCIN A 2005
35.PAWLAK JAN C 690
36.GACKA MATEUSZ B 390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniżej klasyfikacja po III turach Opolskiej Ligi Spławikowej  -  3 drużyny kwalifikują się do finału PLWS

1. Trójkąt Kedzierzyn-Koźle 11PKT , 40 sektorowych
Tadeusz Lewosz
Krzysztof Kusz
Adam Błaszczok

2. Otmęt 11PKT , 43 sektorowe
Mariusz Staszewski
Piotr Stepień
Mariusz Borto

3. Rekin Opole 12 PKT
Wojciech Wysocki
Bartosz Bajzert
Szymon Ciesielski

4. 3xG Grodków 13 PKT
Łukasz Gluza
Joanna Drgas
Bogusław Gluza

5. Trójkąt Kędzierzyn- Kożle II 14PKT
Jerzy Nowak
Grzegorz Lewosz
Łukasz Garboś

6. mfish.pl 16 PKT
Krzysztof Bojarski
Marcin Olszewski
Łukasz Gierak

7. Karpiki Opole 19PKT
Witold Wojewódzki
Ireneusz Świtała
Andrzej Mróz

8. Sandacz Brzeg 20 PKT
Krzysztof Szymaniec
Józef Postawczuk
Jan Pawlak

9. PZW Gogolin 21 PKT
Wojciech Król
Antoni Galla
Przemysław Kwapisz

10. Jedlice Team 32PKT , 78 sektorowych
Waldemar Słowik
Łukasz Maciąg
Łukasz Jantos

11 Jokers 32PKT , 87 sektorowych
Kamil Michalski
Rafał Alot
Sebastian Namysło

12. Otmęt II 33PKT , 84 sektorowe
Słobodzian Marcin
Gacka Mateusz
Burdzik Hubert

13. PZW Gogolin II 33PKT , 88 sektorowe
Andrzej Wawer
Zdzisław Słupczyński
Józef Macha

14 . Knaga Team Otmęt 33PKT , 95 sektorowe
Marcin Słobodzian
Mateusz Gacka
Kamil Kusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Wczytywanie...
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...