Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacek Denkiewicz

Regulamin zawodów na 2016

Polecane posty

Regulamin Zawodów dla woj.Lubuskiego

1.Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe .Jest możliwość zmiany jednego zawodnika w drużynie w przypadkach losowych na dowolnie wyznaczoną osobę, która w danym roku nie brała udziału w zawodach PLWS w innej drużynie.Warunek -jeden z dwóch zgłoszonych zawodników na pierwszych zawodach musi brać udział w zawodach w danym dniu.

2.Łowimy w boksach drużynowo ,w których dla wód stojących i płynących stanowisko wynosi min.20m.zawodnicy w boksie siadają w dowolnej odległości od siebie, oraz łowiąc dowolną techniką spławikową.

3.Zawody jeden dzień jedna tura z podziałem na sektory. Minimalna liczba startujących w sektorach to pięć drużyn ,maksymalna siedem, tak więc max. trzy sektory.Ilość sektorów będzie uregulowana w zależności od startujących drużyn w dniu pierwszych zawodów i będzie obowiązywać przez całe eliminacje.

3a.Punktacja .Za pierwsze miejsce 1pkt.sektorowy,drugie 2pkt sektorowe itd....Suma miejsc sektorowych decyduje o zajmowanym miejscu w tabeli ogólnej(końcowej),przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.

3b.Zwycięzcą jednej tury jest drużyna, która wygra sektor i będzie miała największy wynik punktowy w śród zwycięzców sektorów(zasada porównywania wyników sektorowych)

4.Prawo startu w lidze ma dwadzieścia jeden drużyn -drużyny startujące w 2015 mają prawo pierwszeństwa startu pod warunkiem zgłoszenia się do końca marca 2016r.nowe drużyny przyjmowane będą do zapełnienia listy tj.21 drużyn.liczy się kolejność zgłoszeń.


4a.Przyjmujemy drużyny z innych województw .

5.Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia jeden z pozostałych(22,23.....przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2017r

6.W przypadku systemu dwu ligowego do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn z eliminacji ,oraz automatycznie pięć najlepszych drużyn z drugiej awansuje.

7.Brak drugiego zawodnika z drużyny w boksie ,lub drużyny na danych zawodach  otrzymują maksymalną ilość punktów sektorowych przyjętą na pierwszych zawodach plus dwa.

8.Wpisowe 400 pkt od drużyny za trzy tury płatne z góry  .Płatność do uzgodnienia .Całość przeznaczona na wygrane i posiłki w zawodach minus 150 z każdych zawodów dla sędziów na łowisku.

9.Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS.


10.Ryba zacięta przed końcowym strzałem zawodów ma prawo być wyholowana po czasie i zaliczona do wyniku zawodnika .
W takim przypadku zawodnik holujący ma obowiązek równo ze strzałem kończącym okrzykiem poinformować sędziego lub kolegów z sąsiednich stanowisk o zaistniałym fakcie.

 

11.Do finału ogólnopolskiego PLWS awansują trzy najlepsze drużyny wyłonione w całym cyklu rozgrywek 2016 .Finał PLWS 2016   odbędzie się  http://forum.wyczyn.pl/index.php?/topic/494-fina%C5%82-plws-2016-zbiornik-k%C4%99pina-14-16102016-r/&do=findComment&comment=2524

 

12.Wstępne daty, które rezerwuję dla PLWS.Informacja dla kół i uczestników ;
3.07.2016.......... 31.07.2016.......... 28.08.2016........... miejsce i rodzaj łowiska określę w późniejszym terminie, ze względu na stan wody lub przewidywalne wyniki na danym łowisku nie później jak na dwa tygodnie przed nadchodzącym terminem zawodów.

 

Dla osób towarzyszących można zamówić dodatkowe obiady  min .na trzy dni przed zawodami koszt- 15pkt

 

Regulamin zawodów jest ostateczny ,a zmiany mogą dokonać tylko  zawodnicy na pierwszych zawodach większością głosów w dniu 03.07 2016 i będzie obowiązywał do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista się zapełnia i to cieszy . smile.png Dla zachęty opiszę przewidywalne rozliczenie za każdą turę.

Tak więc ; 21 drużyn po 400 pkt = 8400 pkt
8400 podzielić na 3 tury = 2800 pkt za turę
Rozliczenie tury ;
1. miejsce 1000 pkt
2............. 600 pkt
3............. 400 pkt

sędziowie 3x50= 150 zpkt
obiady średnio 14pkt x 42 osoby= 588 pkt.
woda mineralna 62 pkt.
W taki sposób planuję rozliczyć każdą turę .Jest o co walczyć !

Sponsorzy mile widziani ,a sponsoring jest dźwignią handlu ,więc zapraszam sklepy ,firmy, oraz osoby prywatne do fundowania nagród np.za największą rybę,za ostanie miejsce w danych zawodach,za czwarte miejsce itp, itd. tel .501 508 125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Wczytywanie...
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...