Skocz do zawartości
Forum PLWS
Daniel Sosnowski

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się w kilku słowach

Polecane posty

Witam,

Wędkarstwem zaraziłem się w wieku 7 lat i od tamtej pory nie wyobrażam sobie życia bez łowienia ryb. Pierwsze kroki w wyczynie stawiałem łowiąc batem, ale jak odłożyłem w końcu na używaną tyczkę i po jakimś czasie zrobiłem swoją "pierwszą" jedynkę w sektorze na zawodach rangi okręgu dopiero zrozumiałem jak wiele czynników ma wpływ na końcowy sukces i jak piękny jest to sport. Obecnie od ponad 2 lat łącze przyjemne z pożytecznym i i jestem dystrybutorem jednej z angielskich marek na rodzimym rynku, dzięki czemu poznałem wielu ciekawych ludzi i w końcu  robię to co lubię! W przyszłości chciałbym móc chociaż w niewielkim stopniu przyczynić się do rozwoju wyczynowego wędkarstwa spławikowego w naszym kraju stąd moja obecność na forum. Pozdrawiam!

Witam. Nazywam się Sławomir Ryś na forum slawomir66. Wędkuję od ponad 30 lat ostatnio sporadycznie. Bardziej rajcuje mnie robienie fajnych imprez wędkarskich w swoim kole w którym jestem prezesem. Jeśli będę mógł to pomogę  a przynajmniej nie będę przeszkadzał.

Naprawiam swój błąd i witam wszystkich przy okazji swojego 3-go posta na Forum :lol:

Wędkuję od dziecka, przerabiałem różne metody ale moja ulubiona to zestaw skrócony.

Pozdrawiam,

Paweł, lubuskie

Witam wszystkich :)

mam na imię Konrad, rocznik 91.

Wędkuję rekreacyjnie z przerwami od 7-8 roku życia. Łowię głównie na spławik, dla odskoczni spinning, grunt tylko czasami.

Najwięcej frajdy sprawia mi łowienie odległościówką. Pozostaję wielkim fanem p. Kacpra, który stał się dla mnie jednym z wędkarskich idoli.

Trzymam kciuki za przedsięwzięcie PLWS - liczę, że zmieni oblicze naszej kultury wędkarskiej i łowisk.

Jak dotąd nie startowałem w żadnych zawodach, liczę że uda mi się to zrobić w przyszłym roku.

Pozdrawiam

Cześć,

Nazywam się Marek i mieszkam w Olsztynie, moje koło to KLEŃ OLSZTYN.

Lubię wędkować batem oraz spiningiem- uganiając się za kleniami po naszej pięknej rzece Łynie.

Ps.GórekTV- jedyna telewizja którą warto oglądać.

Pozdrawiam

Edytowano przez Marek Zagulski

Witam

Piotr rocznik 1974r. Wędkuję od dziecka, czyli około 35 lat. W zawodach startuję "od zawsze", ale raczej na arenie lokalnej.

Pozdrawiam.

Witam Mam na imię Arkadiusz .Łowię praktycnie od zawsze .Taka rodzinna tradycja z dziada pradziada.

Tyczką łowię blisko 30 lat.Ostatnie dwa lata odpusciłem doskonaląc metode i  feeder w wykonaniu wyczynowym.Ale zdecydowanie najlepiej czyję tyczke.

Pozdrawiam Wszystkich .

• Utwórz nowe...