Skocz do zawartości

PLWS w Wielkopolsce

Polecane posty

Witam serdecznie,

Nazywam się Bartłomiej Starosta i chciałbym zorganizować PLWS w Wielkopolsce. Jeśli będzie zainteresowanie to podejmę się zorganizowania 4 tur eliminacyjnych w Wlkp. Mam już swoje typy wód, na których miałyby się odbyć te zawody. Są to między innymi Miejska Górka, Pudliszki "Porąbka", Pawłowice "Pośrednik". Wszystkie wody będą pokrótce opisane. Myślę, że wstępne zapisy rozpocznę już w przyszłym tygodniu jeśli Kacper się zgodzi. W tym tygodniu nie miał czasu ze mną rozmawiać, ponieważ  jest na zawodach podlodowych. Chyba, że są już chętni do zorganizowania takich zawodów w Wielkopolsce to ustępuję miejsca i również wyrażam chęć startu.

Pozdrawiam i czekam na odzew,

Bartek

Edytowano przez Bartek S
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bartku jezeli jest 17 druzyn to 17x360=6120zl jezeli gratyfikacje w koperte dla kazdych trzech druzyn za ture to dzielac to na 3druzyny w 3turach daje po odliczeniu kosztow i zostawienie na final kasy

Zgadzam się z chłopakami wyżej: puchary dla najlepszych na koniec cyklu, na poszczególnych turach ewentualne koperty

Witam, Bartku, wielki szacun za podjęcie się takiego wyzwania. Twoje kompetencje mogą już tylko zachęcić do rywalizacji najlepszych zawodników w naszym rejonie. W skrócie można tylko napisać, że jak będą chętni, a z pewnością będą, to szykuje się fajny cykl zawodów. Myślę, że 3 tury eliminacyjne będą wystarczające. Wody, które podałeś są jak najbardziej do przyjęcia. Jeśli chodzi o terminy zawodów to może być ciężko z ich realizacją do końca czerwca. Zawodów jest sporo ale każdy zawsze ma na początku sezonu założone jakieś priorytety.

Druga sprawa to trzeba będzie jeszcze dogadać regulamin. Drużyny, choć osobiście ciężko nazywam to drużynami niech będą dwuosobowe. Łowienie w sektorach czy w boksach to kwestia do dogadania się i niech większość zdecyduje. Można także wziąć pod uwagę starty w sobotę, zwracając uwagę na pewny terminarz ciekawego cyklu zawodów o których zapewne wiesz ;-) Wielkość startowego adekwatna do wszystkich kosztów zawodów (opłata łowiska, puchary, poczęstunek, ewentualnie nagrody choć bardziej jestem za kopertami dla najlepszych). Sponsorzy mile widziani.

Czekam na rozwinięcie się tematu, już dzisiaj wyrażam chęć uczestnictwa. Mogę także pomóc w organizacji jeśli będzie taka potrzeba.

Witam, Bartku, wielki szacun za podjęcie się takiego wyzwania. Twoje kompetencje mogą już tylko zachęcić do rywalizacji najlepszych zawodników w naszym rejonie. W skrócie można tylko napisać, że jak będą chętni, a z pewnością będą, to szykuje się fajny cykl zawodów. Myślę, że 3 tury eliminacyjne będą wystarczające. Wody, które podałeś są jak najbardziej do przyjęcia. Jeśli chodzi o terminy zawodów to może być ciężko z ich realizacją do końca czerwca. Zawodów jest sporo ale każdy zawsze ma na początku sezonu założone jakieś priorytety.

Druga sprawa to trzeba będzie jeszcze dogadać regulamin. Drużyny, choć osobiście ciężko nazywam to drużynami niech będą dwuosobowe. Łowienie w sektorach czy w boksach to kwestia do dogadania się i niech większość zdecyduje. Można także wziąć pod uwagę starty w sobotę, zwracając uwagę na pewny terminarz ciekawego cyklu zawodów o których zapewne wiesz ;-) Wielkość startowego adekwatna do wszystkich kosztów zawodów (opłata łowiska, puchary, poczęstunek, ewentualnie nagrody choć bardziej jestem za kopertami dla najlepszych). Sponsorzy mile widziani.

Czekam na rozwinięcie się tematu, już dzisiaj wyrażam chęć uczestnictwa. Mogę także pomóc w organizacji jeśli będzie taka potrzeba.

Łukasz należysz do klubu, który ma duże możliwości sponsorskie także wszystko w twoich rękach:)

Nowe terminy : Mam nadzieje, że są to już ostateczne terminy.
05.06 Pawłowice "Pośrednik"
03.07 Pudliszki "Porąbka"
10.07 Miejska Górka "Balaton"

Wpisowe 360zł od drużyny za trzy tury. Płatność podczas 1 zawodów.

Drużyny 2 osobowe można zgłaszać sms 609 30 51 71. Max 20 drużyn.
Pozdrawiam
Bartek

Edytowano przez Bartek S

Witam.Ze względu na to że to pierwsza edycja ligi w naszym województwie może  warto by było rozważyć zawody w soboty.Zdecydowana większość zawodów kołowych,klubowych,okręgowych czy też komercyjnych odbywa się w niedziele a zawodnicy nie wiedząc o tym że PLWS wystartuje w tym roku zaplanowali już swoje starty.Myślę że soboty nie będą kolidowały z terminami innych zawodów co przełoży się na większą frekwencję.

Bartek brawo za inicjatywę i życzę powodzenia.

Pozdrawiam Michael.

Napisano (edytowany)

Witam,

Na razie nic nie zamierzam zmieniać, ponieważ co chwile ktoś się odzywa, że jakiś termin mu nie pasuje a to dzień mu nie pasuje a tak naprawdę mam zapisanych 5 drużyn. Jeśli ktoś mi zagwarantuje, że jeśli zmienię na sobotę to zapisze się 7drużyn to nie ma problemu. Na ten moment uważam, że liga PLWS nie ma szans wystartować w Wielkopolsce. Ludzie wolą wystartować w wiejskich zawodach:). Trzeba sobie ustalić jakie zawody są priorytetem. Mamy zajebisty finał 50tyś pula nagród, może ktoś sławny znowu nas zaszczyci. Ja w zeszłym roku gryzłem się w język, że nie mogłem wystartować w szranki z mistrzem świata:( bo ludzie wolą startować w beznadziejnych mistrzostwach wielkopolski. Wpisowe nie wiadomo jakie a nagród zero. Chyba, że Krzysiek Kałużny się zlituje i zasponsoruje coś. W niektórych województwach listy rezerwowe się tworzą u nas nieeee.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Starosta

Edytowano przez Bartek S

Witam,

Na razie nic nie zamierzam zmieniać, ponieważ co chwile ktoś się odzywa, że jakiś termin mu nie pasuje a to dzień mu nie pasuje a tak naprawdę mam zapisanych 5 drużyn. Jeśli ktoś mi zagwarantuje, że jeśli zmienię na sobotę to zapisze się 7drużyn to nie ma problemu. Na ten moment uważam, że liga PLWS nie ma szans wystartować w Wielkopolsce. Ludzie wolą wystartować w wiejskich zawodach:). Trzeba sobie ustalić jakie zawody są priorytetem. Mamy zajebisty finał 50tyś pula nagród, może ktoś sławny znowu nas zaszczyci. Ja w zeszłym roku gryzłem się w język, że nie mogłem wystartować w szranki z mistrzem świata:( bo ludzie wolą startować w beznadziejnych mistrzostwach wielkopolski. Wpisowe nie wiadomo jakie a nagród zero. Chyba, że Krzysiek Kałużny się zlituje i zasponsoruje coś. W niektórych województwach listy rezerwowe się tworzą u nas nieeee.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Starosta

Słuszna uwaga. Bartek ma rację. Podjął się facet trudnego zadania jak nikt inny. W zeszłym roku była cisza, nie było żadnego tematu, nic nie było pisane. Gdzie Wy ludzie byliście w zeszłym roku?? A teraz?! Jak ktoś chce coś zorganizować to źle, jak nikt nie organizuje to nie dobrze... 

Witam, a nie da rady połączyć PLWS z Pucharem Wielkopolski ? i zrobić to na zasadzie, że pierwsze 3 drużyny po 6 turach PW mają prawo wystawić drużynę do finału ? W sumie chyba 2 lata temu jak Kacper ruszył z PLWS miało tak być, ale nie wiem czy wypaliło ? 

Jeśli tutaj nie znajdą się chętni do startu to zawsze jest jakaś ewentualność dla tych co chcą uczestniczyć w Finale organizowanym przez Kacpra.

nie bo:

Regulamin PLWS 2015.

A. Organizacja zawodów.

1. Dopuszcza się 3 formy rozgrywania Ligi PLWS - ostateczną wybiera organizator Ligi w województwie.

1.1. Drużyna 2-osobowa na jednym stanowisku - boksie.

1.2. Drużyna 2-osobowa, 2 odrębne sektory.

1.3. Drużyna 3-osobowa, 3 odrębne sektory.

D. Sponsoring zawodów PLWS.

1. Organizator ma możliwość pozyskiwania dowolnych sponsorów i umieszczania ich materiałów reklamowych na miejscu rozgrywania zawodów oraz na wyznaczonej stronie internetowej.

2. Organizator ma możliwość nadania zawodom eliminacyjnym dowolnej nazwy własnej, jednak musi zawierać informację o przynależności do PLWS.

Przykład.

II zawody Ligi Mazowieckiej 2015 „O Puchar Sklepu XXX”, zaliczane do PLWS.

3. Nazwa Ligi Wojewódzkiej jest ustalana przez Organizatora i musi w sposób jasny określać nazwę województwa i przynależność do PLWS.

Przykład.

Warmińsko-Mazurska Liga Spławikowa zaliczana do PLWS.

Witam kolegów z Wielkopolski. 

Chłopaki nie ma się co załamywać Liga jest bardzo młoda, początki są trudne ale na pewno uda się wam ją stworzyć.

W naszej lidze w pierwszym roku nie można było skompletować pełnego składu, w zeszłym roku był już komplet, a w tym roku przewidujemy już eliminacje do ligi i są już rozważania na temat powstania II ligi. Sama forma zawodów jest dostępna dla wszystkich jest lekka łatwa i przyjemna nie ma morderczych maratonów wędkarskich tylko jedno turowe eliminacje. Nie którzy uważają ,że zawody jedno turowe zawody są nie sprawiedliwe ale przecież walczymy drużynowo każdy w innym sektorze. Po każdych zawodach zawodnicy nie są tak zmęczeni i po zawodach rozmawiamy ,wymieniamy się poglądami ,atmosfera jest zaje...sta. A finał rewelacyjny jest o co walczyć takich imprez w Polsce nie ma. Wszystkich którzy się wahają serdecznie zapraszam do zabawy bo tam przewodzi przede wszystkim zabawa. A organizatorom życzę powodzenia i wytrwałości. Nie ma co się zrażać. :rolleyes:     

• 2 weeks later...

Proszę zwrócić uwagę ponieważ łowiska zamieniły się terminami  10.07 jest Miejska Górka a 3.07 Porąbka Pudliszki. Dzięki temu 9.07 prawdopodobnie odbędzie się puchar Lata organizowany przez stowarzyszenie MSW Okoń, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani treningiem przed WLS.