Skocz do zawartości

Polecane posty

  • 1 year later...

W tym sezonie wspólnie z Konradem Kuchciakiem będę organizatorem PLWS na Dolnym Śląsku. Przygotowałem tabelkę przedstawiającą terminy zawodów spławikowych w województwie Dolnośląskim, a także zawodów ogólnopolskich. Dodałem także wstępne daty zawodów PLWS, które oczywiście mogą ulec zmianie. Czekamy na propozycje zainteresowanych osób, a jeśli ktoś ma jakieś pomysły odnośnie łowisk, to jesteśmy otwarci i z pewnością rozważymy wszelkie propozycje, gdyż zależy nam, aby każdy był zadowolony.

Tabela zawodów na Dolnym Śląsku (bez zawodów Wałbrzycha i Legnicy) - http://wyczyn-walbrzych.pl/pliki/terminarz2015_dslask.pdf

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Dla zachęty dodam że dzięki sklepowi Gozdawa (http://sklep-wedkarski-gozdawa.pl/), który jest sprzedawcą sportowej marki Preston, a także popularnych na wyspach zanęt i pelletów Sonubaits oraz producentowi zanęt Marlin z Wrocławia (www.marlin.wroclaw.pl) pula nagród w każdych zawodach przekracza już w tym momencie 1000zł. Zwycięska drużyna DLS będzie sponsorowana dodatkowo przez firmę Gozdawa na ogólnopolskim finale Polskiej Ligi Spławikowej, który odbędzie się w dniach 23-25.10.2015 na zalewie w Nowym Mieście koło Ciechanowa.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Utwórz nowe...