Skocz do zawartości

Mała relacja z zawodów okiem FF

Polecane posty

Cieszę się że  formuła , którą omówiliśmy z Kacprem(oczywiście z inicjatywy Kacpra) na początku sezonu zaczyna zbierać zwolenników .Z tej relacji wynika iż wszystko odbyło się na najwyższym poziomie i łowienie w parach w boksach ma duże zalety i wyróżnia te zwody z pośród wszystkich zawodów komercyjnych w Polsce i nie tylko....... ;) .Mam nadzieję ,że PLWS w Polsce będzie nadal przez najbliższe lata wyróżniać się  łowieniem parami w boksach bo to jest to novum  ,co będzie każdy wędkarz utożsamiał   tylko i wyłącznie z PLWS i z KACPREM GÓRECKIM "Gorkiem" i tak trzymać  :)  !!!

Tomek sam widzisz ,że nie ma przymusu ,ale wyraźnie dajesz do zrozumienia(bardzo sugestywnie  ;) ) ,aby utrzymać regulamin tegoroczny w dowolności rozgrywek w województwach.  Oczywiście ja osobiście nie mam nic przeciwko .U mnie po prostu to się sprawdziło i nie wyobrażam sobie powrotu do trójek po prostu frekwencja spadła by mi natychmiast .

Faktem jest iż z góry wiedziałem ,że na finał ,ze względu na koszty nikt od nas nie pojedzie to zabawa w lidze jest na najwyższym poziomie i w przyszłym roku planuję w ramach PLWS zorganizować cztery zawody" o puchar czterech  ścian" które już dzisiaj wzbudzają wiele emocji.

W ramach info.;-ściana jest to wartki prosty i w miarę równy odcinek rzeki ok.1000m\b .Na dzień dzisiejszy mamy takie cztery odcinki w promieniu 40 km.od Gorzowa.