Skocz do zawartości

Zgłoszone drurzyny, oraz wyniki zawodów 2021

Polecane posty

Pierwsza liga po uzupełnieniach.Tylko wycofanie się ze startu danej drużyny, lub braku potwierdzenia o które poproszę na początku maja(między 01.maj , a 10.maj) zwalnia miejsce dla następnej w kolejce.

1.Team Międzyrzecz- potwierdzono

Mateusz Szulczyński

Rafał Rodziewicz

Marcin Brzęczyk

2.Rumcajsy -potwierdzono

Przemysław Kalinowski

Kamil Wierzba

3.

4.Żary Team-potwierdzono

Robert Kamiński

Krzysztof Żuk

5.Sens Życia-potwierdzono

Andrzej Lubasiewicz

Zbigniew Milewski

6.Dorado - potwierdzono

Jacek Denkiewicz

Krzysztof Denkiewicz

7.Szuwarów Dwóch Team-potwierdzono

Jan Romańczak

Marek Obarski

8.Jutro Będzie Lepiej-potwierdzono

Kacper Bednarz

Henryk Bednarz

9.Drennan Wałcz-potwierdzono

Grzegorz Kuriata,

Karol Dąbrowski 

10.Hanys Team-potwierdzono

Andrzej Greczuk

Marcin Berger

11. Dendrobena Team -potwierdzono

Łukasz Jarzębski 

Paweł Siembida 

12.

13.Amigole  -potwierdzono

Jacek Kudełka   

Trojan Bliznakopulu 

14.

15.Grześki-potwierdzono

Grzegorz Pielasa

Grzegorz Petrykowski

16.

17.Super Team Dorado -potwierdzono

Klosowicz Rafał

Patelski Marcin

18.TEAM PAZAWIAŁKI -potwierdzono

Tomasz Płocha

Adam Stefaniak 

19.Braciaki-POTWIERDZONO

Mateusz Birula

Piotr Birula

20.Team Drzonków-potwierdzono

Jacek Gawron ,

Zbigniew Trubiłowicz 

21.Lubusz Team-potwierdzono

Emil Matjaszko

Marcin Karaś

22.Roksa-potwierdzono

Samuel Bogdan

Jacek Kozielski

......

• 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ponoć chętnych z lubuskiego nie brakuje a miejsc brak ? Czy czasem nie po to jest Lubuskie by mogli startować z Lubuskiego ? 

Jacek przemyśl jedną kwestie, stara drużyna to 2 osoby a nie jedna bo wg takiego podejscia to zaraz zrobi sie 40 druzyn z prawem startu w pierwszej lidze...

Bo jesli jedna osoba starczy by byc uznana za stara druzyne w takim razie zglaszam 2 druzyny: Colmic Polandfishing Zachod 1 Tomasz Krzecki Tomasz Sandecki i Colmic Polandfishi

Posted Images

• 3 weeks later...

Proszę wszystkie drużyny o potwierdzenie startów do 15.05.2021 .Może być na stronie ,telefonicznie lub SMS.Piętnastego Maja postaram się podać łowisko pierwszej tury, gdyż Ciecierzyce są za ciasne na 44 osoby.Data nie ulega zmianie.

Wszystkiego typu robactwo dostarczam na łowisko .Proszę o zamówienia z tygodniowym wyprzedzeniem.Ceny identyczne jak wszystkich firm internetowych w Polsce.

Niestety ,ale cykl GP Polski zmienił kalendarz imprez i w ogóle   w tym roku się odbędzie .Wszystkie nasze daty na dzień dzisiejszy pokrywają się ,albo z GP ,albo z MP weteranów.Zaznaczam ,że będę musiał zmienić terminy naszej ligi dopasowując się do nowo podanych terminów GP i co się z tym wiąże prawdopodobnie MO i GPO.Zmiany postaram się podać w najbliższą Niedzielę .:wacko:

Biorąc pod uwagę trzy okręgi i kalendarz imprez krajowy zostaje nam data 03.06.2021 tj.czwartek Boże Ciało .To jest jedyna zmiana jak na razie i ta data jest już pewna.

Przy  obecnie wysokiej wodzie i idącej fali z południa kraju zaczyna być problem z łowiskiem .Rozmawiam ze Szczecinem tam fala powodziowa nie groźna najpóźniej do środy wszystko się wyklaruje.

Trochę nie tak może zrobimy zawody na Wrocławiu ? Mamy tyle pięknych wód może dla odmiany jezioro ? Zamiast tak radykalnych kroków chyba każdemu by pasowała zmiana łowiska i w końcu nie łowienie kilogramów krąpi , jezioro Przytoczna spokojnie nas pomieści tak samo jak jezioro Ostrowskie na którym odbywa się okręg juniorów i kadetów , może rzeka Obra w Międzyrzeczu ? Która jak najbardziej pasuje pod takie zawody ? 

Tak jak już Jacek napisał , jeżeli chcecie inną wodę , nie ma problemu , proszę o przygotowanie łowiska , całego zaplecza , załatwienia dobrego dojazdu do stanowisk , zorganizowania ekipy sędziowskiej itd . A z pewnością przyjedziemy na zawody , nawet do Wrocławia . Każdy siedzi przed kompem i jest w stanie krytykować , a może by zamiast tego normalnie pomógł ?? Pamiętajmy jedno , nie dajmy się zwariować , tutaj nikt nikogo nie zmusza do startu .

Pozdrawiam

Witam

mam pytanie

od dłuższego czasu nikt nie dopisuje się do listy rezerwowej czy nie można by było tych  

czterech drużyn dopisać ? 
Czy to jest ścisłe ograniczenie te 22 drużyny ? 
Dla czterech drużyn nie zorganizuje się drugiej ligi i w takim wypadku w przyszłym roku tez nie będzie szansy wzięcia udziału w zawodach . 
pozdrawiam

Dariusz Sinkiewicz

Ilość miejsc tj.44 osoby plus przerwy sektorowe i pod sektorowe co ogranicza ilość łowisk.

Daję gwarancję ,że jeżeli nie będzie więcej jak pięć drużyn w drugiej lidze to zawody nie odbędą się i te drużyny które są (będą) zapisane automatycznie wchodzą do pierwszej ligi na drugi rok z jednoczesnym odpadnięciem ostatnich drużyn z pierwszej ligi.

To zostanie dopisane do regulaminu PLWS.

Wykaz startów PLWS 2021

03.06.2021 Szczecin rz.ODRA

14.08.2021 Nowa Sól rz.Odra

04.09.2021 Kostrzyn rz.Warta.

Ogłoszenie ;

W dniu 03.06.2021 (Boże Ciało)dobędzie się pierwsza tura zawodów w ramach PLWS.Zawody odbędą się na rz.Odrze(Wyspa Pucka) w Szczecinie przy ul.Dobrej Nadzi .Dojazd do łowiska asfaltem (jest jeszcze jeden dojazd ,ale tego nie polecam)w wzdłuż działek ogrodniczych.Dojazd samochodem do każdego stanowiska .(Nawigacja z pewnością doprowadzi).

Łowisko charakteryzuje się dużą ilością ryb i wynik powyżej 10kg nie jest żadnym wyczynem.Uciąg wody to 3- 10g.więc lekko.Głębokość łowiska od 3 do 5 m.

Na tym łowisku były organizowane klubowe Mistrzostwa Kraju w tamtym roku ,a w tym pięć dni przed nami  odbędą się indywidualne Federowe Mistrzostwa Polski.Później Okręg PZW Szczecin organizuje tam dwudniowe Mistrzostwa Okręgu.Tak więc  można pojechać obejrzeć MP lub sprawdzić wyniki w internecie na stronie PZW Szczecin i mieć obraz o wynikach zawodów.

7.00 Zbiórka i sprawdzenie obecności

7.30 Losowanie stanowisk

8.00 wyjazd na stanowiska

8.00-9.50 przygotowanie do łowienia

9.50 nęcenie ciężkie

10.00-14.00 łowimy

14.00-14.30 waga

15.00 odczytanie wyników zawodów

Przypominam iż posiłku nad wodą nie będzie (mineralna tak).Proszę zabrać ze sobą kanapki.Oraz kasę na trzy tury z góry.

Istotna sprawa .Łowisko charakteryzuje się tym iż wolno pomost postawić w wodzie do wysokości krótkich butów gumowych .Proszę się więc zaopatrzyć w gumowe buty

Wszelkie robactwo gliny i zanęty mogę dostarczyć na łowisko Zamówienia do 28.05.2011.Tel 501 508 125.Ceny internetowe.

ps.sytuacja jest bardzo dynamiczna dotycząca odbywających się zawodów na tym łowisku i dostałem telefon ,że po 12 maja nastąpiły zmiany ,a więc;

29-30 maj MO Szczecin seniorów

03.06 PLWS

05-06 MO Szczecin kobiet i młodzieży

12-13.06 MP federowe

Po Mistrzostwach Okręgu Szczecin będzie idealny przegląd łowiska .

Jak się zwolni miejsce na liście to potwierdzam udział z tym że mój drugi zawodnik z drużyny niestety w terminie zawodów jest niedostępny . Jeżeli jest ktoś chętny do startu a nie ma drużyny to proszę o info .

Pozdrawiam Hanys

Dnia 16.05.2021 o 16:58, Jacek Denkiewicz napisał:

Jacku widzisz chciałeś podporządkować się „gwiazdą” i teraz one same zrezygnowały jak zmieniłeś datę zawody w święto w środku tygodnia gdzie połowa z nas pracuje za granica gdzie nie obchodzi się tych świąt ehh , ColmicZachod2-rezygnacja

1 godzinę temu, Łuki1234 napisał:

Twoja znajomość w organizowaniu imprez wędkarskich ogólnopolskich jest średnia ,albo żadna.

W takim wypadku muszę napisać co  należy zrobić bo może to się przyda nie tylko

tobie.

Co bierzemy pod uwagę;

1.Kalendarz imprez GP Polski ,Mistrzostwa Polski

2.Kalendarz imprez okręgowych

3.Dostępność wody do ilości startujących

4.Dojazd do stanowisk

5. Stan  ryb aby nie zejść na zero

6. Równa linia brzegowa.

Na samym końcu dopiero zarzucane mi kolesiostwo, oraz większość gwiazd, które było oczywistą sprawą że jak GPP ruszy to oleją tego typu zawody.

Jak widać wszystko jest podporządkowane zawodom i możliwością dania startom zawodnikom w zawodach ,czyli pasjonatom którzy zawsze znajdą czas na swoje hobby.Pomijam zawody konkurencyjne komercyjne typu Colmic ,Robinson ,itd.,a indywidualne sprawy typu;- ja pracuję,imprezy okolicznościowe,wczasy, itp...itd. mnie nie interesują.

Pozwolisz ,że wtrącę swoje prywatne zdanie ;Ja nie znam osobiście słowa nie mam czasu.Dla mnie jest to zła organizacja samym sobą. Pracuję fizycznie siedem dni w tygodniu.Poza domem jestem średnio 14 godzin na dobę. Do tego 10arów ogrodu(i żona która twierdzi ,że nic nie robię  )  i jeszcze mam czas na prywatne ryby,zawody i organizację za darmo PLWS i wysłuchanie i dyskusje z ponad 70 osobami dotyczących tych zawodów ,mejle ,telefony,forum ,dwie firmy ,hurtownia ,sklep,hodowla,robali i trzydzieści następnych kontrahentów z którymi  omawiam sprawy  biznesowe.....i jeszcze z rana znajduję czas ,aby odpisać na tak idiotyczne zarzuty .

A co niektórzy mają problem z wzięciem jednego dnia wolnego dla swojej pasji.Przyjąłem do wiadomości Colmik zachód  -rezygnacja.