Skocz do zawartości

Zgłoszone drurzyny, oraz wyniki zawodów 2021


Polecane posty

Zaczynamy zapisy na 2021 proszę zapoznać się z regulaminem !Zgłoszenia na forum, lub SMS pod nr.tel 501 508 125

 

Wstępne daty i Łowiska .Zaznaczam iż do końca marca będę przyjmował zgłoszenia wraz z organizacją na  inne łowiska  .Każda inicjatywa mile widziana.

 

1.  12.06.2021  Warta Ciecierzyce

2.14.08.2021 Odra Nowa Sól

3. 21.08.2021 Warta Świerkocin  - Ewentualna data rozegrania tury drugiej ligi

4. 04.09.2021 Warta  Kostrzyn  "Opaska"

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępna lista startowa .Pierwszeństwo startu mają drużyny z 2020r.

 

1.Team Robinson

Artur Kocikowski

...

2.

3.Polandfishing Zachód 1

Wieczorek Grzegorz 

Sandecki Tomasz 

4.Żary Team

Robert Kamiński

Krzysztof Żuk

5.Sens Życia

Andrzej Lubasiewicz

Zbigniew Milewski

6.Dorado

Jacek Denkiewicz

Krzysztof Denkiewicz

7.Patałachy

Ireneusz Kopka

Paweł Chrzanowski

8.Jutro Będzie Lepiej

Kacper Bednarz

Henryk Bednarz

9.

10.

11. Dendrobena Team 

Łukasz Jarzębski 

Paweł Siembida 

12.Dorado 1

Waldemar Kryński

Paweł Błauciak

13.Amigole   

Jacek Kudełka   

Trojan Bliznakopulu 

14.

15.

16.Górek Team

Patrycja Pawłowska

Aleksandra Sołtysińska

Kacper Górecki

17.Super Team Dorado

Klosowicz Rafał

Patelski Marcin

18.TEAM PAZAWIAŁKI :

Tomasz Płocha

Adam Stefaniak 

19.Braciaki

Mateusz Birula

Piotr Birula

20.Team Drzonków

Jacek Gawron ,

Zbigniew Trubiłowicz 

21.Lubusz Team

Emil Matjaszko

Marcin Karaś

22.Roksa

Samuel Bogdan

Jacek kozielski

 

Lista rezerwowa liczy się kolejność zgłoszeń .Według regulaminu druga liga.

 

1.Colmic Zachód 

Piotr Jodko 

Franek Kotowski

 

2.Żwirek i Muchomorek

Piotr Dyjecki

Tomasz Krzecki

 

3.Colmic Zachód 2

Łukasz Bańko 

Bartosz Konieczny

 

4.Kumple

Andrzej Greczuk

Stefan Kowalski

 

5.Team Międzyrzecz

Mateusz Szulczyński

Rafał Rodziewicz

 

6.Sensas Team Żary

Łukasz Harnys

Robert Kot

 

7.Team Garaż

Krzysztof Kudła

Dariusz Sinkiewicz

 

8.Team Bolki i Lolki 

- Kamil Kuleta

- Łukasz Głowacki

 

9.Drennan Wałcz

Grzegorz Kuriata,

Karol Dąbrowski 

Marek Obarski

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2021 o 12:03, Jacek Denkiewicz napisał:

Wstępna lista startowa .Pierwszeństwo startu mają drużyny z 2020r.

 

1.Colmic Zachód 

Piotr Jodko 

Franek Kotowski

2.Żwirek i Muchomorek

Piotr Dyjecki

Tomasz Krzecki

3.Polandfishing Zachód 1

Wieczorek Grzegorz 

Sandecki Tomasz 

4.Żary Team

Robert Kamiński

Krzysztof Żuk

5.Sens Życia

Andrzej Lubasiewicz

Zbigniew Milewski

6.Dorado

Jacek Denkiewicz

Krzysztof Denkiewicz

7.Patałachy

Ireneusz Kopka

Paweł Chrzanowski

8.Jutro Będzie Lepiej

Kacper Bednarz

Henryk Bednarz

9.Colmic Zachód 2

Łukasz Bańko 

Bartosz Konieczny 

10.Team Międzyrzecz

Mateusz Szulczyński

Rafał Rodziewicz

11. Dendrobena Team 

Łukasz Jarzębski 

Paweł Siembida 

12.Dorado 1

Waldemar Kryński

Paweł Błauciak

13.Amigole   

Jacek Kudełka   

Trojan Bliznakopulu 

14.Sensas Team Żary

Łukasz Harnys

Robert Kot

15.Team Garaż

Krzysztof Kudła

Dariusz Sinkiewicz

16.Górek Team

Patrycja Pawłowska

Aleksandra Sołtysińska

Kacper Górecki

17.Super Team Dorado-potwierdzono

Klosowicz Rafał

Patelski Marcin

18.TEAM PAZAWIAŁKI :

Tomasz Płocha

Adam Stefaniak 

19.Team Bolki i Lolki 

- Kamil Kuleta

- Łukasz Głowack

20.Team Drzonków

-Jacek Gawron

-Zbigniew Trubiłowicz

Dnia 10.01.2021 o 12:03, Jacek Denkiewicz napisał:

Wstępna lista startowa .Pierwszeństwo startu mają drużyny z 2020r.

 

1.Colmic Zachód 

Piotr Jodko 

Franek Kotowski

2.Żwirek i Muchomorek

Piotr Dyjecki

Tomasz Krzecki

3.Polandfishing Zachód 1

Wieczorek Grzegorz 

Sandecki Tomasz 

4.Żary Team

Robert Kamiński

Krzysztof Żuk

5.Sens Życia

Andrzej Lubasiewicz

Zbigniew Milewski

6.Dorado

Jacek Denkiewicz

Krzysztof Denkiewicz

7.Patałachy

Ireneusz Kopka

Paweł Chrzanowski

8.Jutro Będzie Lepiej

Kacper Bednarz

Henryk Bednarz

9.Colmic Zachód 2

Łukasz Bańko 

Bartosz Konieczny 

10.Team Międzyrzecz

Mateusz Szulczyński

Rafał Rodziewicz

11. Dendrobena Team 

Łukasz Jarzębski 

Paweł Siembida 

12.Dorado 1

Waldemar Kryński

Paweł Błauciak

13.Amigole   

Jacek Kudełka   

Trojan Bliznakopulu 

14.Sensas Team Żary

Łukasz Harnys

Robert Kot

15.Team Garaż

Krzysztof Kudła

Dariusz Sinkiewicz

16.Górek Team

Patrycja Pawłowska

Aleksandra Sołtysińska

Kacper Górecki

17.Super Team Dorado-potwierdzono

Klosowicz Rafał

Patelski Marcin

18.TEAM PAZAWIAŁKI :

Tomasz Płocha

Adam Stefaniak 

19.Team Bolki i Lolki 

- Kamil Kuleta

- Łukasz Głowack

     20.Team Drzonków

     - Jacek Gawron

     -Zbigniew Trubiłowicz

 

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jacek Gawron napisał:

Team Drzonków Jacek Gawron , Zbigniew Trubiłowicz 

propozycja zmiany daty i miejsca  zawodów nr.2 z 21.08 na

14.08.2021 Nowa Sól Ściana dolna i górna

I to jest oficjalna propozycja którą mi przedstawiono wraz z organizacją.Oczywiście ja jestem za .Z tego wynika że Świerkocin odpada,ale poczekajmy na oficjalną rezerwację w kalendarzu imprez PZW Zielona Góra.l

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sandacz napisał:

Bo jesli jedna osoba starczy by byc uznana za stara druzyne w takim razie zglaszam 2 druzyny:

Colmic Polandfishing Zachod 1

Tomasz Krzecki

Tomasz Sandecki

i

Colmic Polandfishing Zachod 2

Grzegorz Wieczorek

Piotr Dyjecki

Tomek każdy ma prawo do interpretacji ,ale ja kieruję się logiką.Miejsce nr.7to są dwie osoby ,które startowały w tamtym roku w dwóch innych drużynach i po połączeniu zwolniły jedno miejsce.To jest oczywiste.Zmienili nazwę to tak samo jak Twoja drużyna.

Drużyna nr.16 Występuje pod tą samą nazwą i jak regulamin wskazuje można zmienić sobie zawodnika i podać nazwę rezerwowego.

3 godziny temu, sandacz napisał:

Bo jesli jedna osoba starczy by byc uznana za stara druzyne w takim razie zglaszam 2 druzyny:

Colmic Polandfishing Zachod 1

Tomasz Krzecki

Tomasz Sandecki

i

Colmic Polandfishing Zachod 2

Grzegorz Wieczorek

Piotr Dyjecki

To dla mnie nie ma logiki, przecież dwóch startujących się rozmnaża i to jest całkiem inny przypadek niż pozycja nr.7. i ja mimo braku zapisu w regulaminie (wszystkiego nie jestem wstanie zapisać w regulaminie)jako koordynator się nie zgadzam na pierwszą ligę.

 

1 godzinę temu, sandacz napisał:

......A miejsca 9.10, 14,15 sa do obsadzenia oczekujacymi wg

 

Na dzień dzisiejszy jest sześć wolnych miejsc  w pierwszej lidze i reszta jest zapisana według kolejności zgłoszeń

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Grzegorz Wieczorek napisał:

Ponoć chętnych z lubuskiego nie brakuje a miejsc brak ? Czy czasem nie po to jest Lubuskie by mogli startować z Lubuskiego ? 

 

Grzegorz spójrz kilka lat wstecz  nigdy nie było obsady w zawodach PLWS i stąd ten zapis w regulaminie od kilku lat i na dzień dzisiejszy tego nie zmienię.Regulamin na 2021 mówi cyt;- 4a.Przyjmujemy drużyny z innych województw.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć Jacek, 

Preston za słaby, jeszcze się uczy :) Póki co głęboka rezerwa, może ewentualnie pozwolą mi miski myć :) 

Pozdros

 

Cześć Marku

Taki tekst to mogłeś mi wciskać dziesięć lat temu bo na dzień dzisiejszy jak Ty im miski......to ja wędki....i wszyscy wrócicie zadowoleni z Gorzowa.:D

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...