Skocz do zawartości

Mazowiecka Liga Spławikowa 2015


Polecane posty

1. Zawody odbywają się w formule OPEN drużyn dwuosobowych, każdy z zawodników rywalizuje w odrębnym sektorze.

 

2 Do klasyfikacji końcowej liczy się łączna ilość miejsc sektorowych zdobytych przez zawodników drużyny, według systemu ujemnych punktów.

 

3. Maksymalna ilość zawodników w jednym sektorze to 15. W przypadku większej liczby zostaną utworzone podsektory.

 

4.Ze względu na ograniczoną pojemność łowisk, zapisujemy maksymalnie 22 drużyny. W przypadku większej liczby chętnych zorganizowane zostaną eliminacje do cyklu MLS 2016.

Jedna jesienna tura !!!!

 

5. Rywalizacja odbywa się zgodnie z międzynarodowym regulaminem FIPSED, do którego przystosowany jest Regulamin zawodów w wędkarstwie spławikowym opracowany przez PZW.

 

6.Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową: m.chlopecki@vp.pl oraz telefonicznie drogą
sms 500 014 066 . Zgłoszenia drużyny należy dokonać nie później niż do dnia poprzedzającego o 7 dni termin rozegrania pierwszych zawodów eliminacyjnych. O tym kto znajdzie się na liście decyduje kolejność zgłoszeń.

Przy zapisywaniu proszę o podanie :

 

NAZWA TEAMU : imię i nazwisko – zawodników + ewentualna rezerwa

 

 

 

7. Każda drużyna może dokonać zgłoszenia jednego zawodnika rezerwowego.

 

8. Wpłaty za zawody w całości należy dokonać na pierwszych zawodach eliminacyjnych. Organizujemy 3 tury. Wpisowe od drużyny za 3 tury to 300zł. W związku z tym, że sami organizujemy te zawody całkowicie społecznie, sami wykładamy pieniądze na zakup nagród na pierwsze zawody eliminacyjne, prosimy o przemyślane zgłoszenia na cykl zawodów Mazowieckiej Ligi Spławikowej!

 

9. 33% kwoty z wpisowego (100zł od drużyny) trafia na ciepłe posiłki po zawodach + napoje dla zawodników. 66% kwoty z wpisowego (200zł od drużyny) przeznaczone jest na zakup nagród rzeczowych oraz pucharów, które trafią do 3 najlepszych drużyn na każdych zawodach cyklu MLS.

 

10. W przypadku znalezienia dodatkowych sponsorów, mamy zamiar nagradzać również zawodników indywidualnie jak również drużyny za cały cykl zawodów MLS.

 

Punktacja:

 

1. Drużyna/Zawodnik który wygrywa swój sektor otrzymuje 1 punkt sektorowy, analogicznie za drugie miejsce 2 pkt, trzecie 3 pkt. Itd.

 

2. W klasyfikacji generalnej pojedynczych zawodów, kolejne miejsca zajmują drużyny z niższą liczbą punktów sektorowych. W przypadku tej samej liczby punktów decyduje punktacja wagowa (1 gram = 1 punkt). W klasyfikacji generalnej Ligi decydują w pierwszej kolejności duże punkty (lokaty w poszczególnych eliminacjach), w drugiej małe punkty (sektorowe), a w ostateczności waga ryb.

 

3. Klasyfikacje będą opublikowane na wyznaczonych przez Organizatorów stronach internetowych : www.wyczyn.pl oraz www.fishingfanatics.pl w ciągu dwóch dni roboczych.

4. Jeżeli lista startowa zostanie zamknięta, a będą chętne drużyny to zostanie zorganizowana II liga, z której awans do I ligi uzyska pięć najlepszych zespołów. Analogicznie z I ligi spadnie pięć najsłabszych drużyn.

 

 

Kalendarz imprez:

12.04 Jez. Łacha Nowowiejska – Józefów,

4.06 (Boże Ciało) Kanał Żerański – Modlińska,

23.08 – Kanał Żerański - Aleksandrów

 

Łowiskiem rezerwowym będzie Kanał Żerański Młyny + Pętla

 

Kontakt do organizatorów MLS:

Marcin Kostera 666 852 646

Maciej Chłopecki 500 014 066

Edytowano przez MKostera
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze to troche głupie ale szukam kogoś do pary do wystartowania w eliminacjach icon_smile.gif (o ile jeszcze sa miejsca) nie jestem członkiem żadnego klubu a moje doświadczenie w zawodach jest marginalne, mam poprostu ochotę sprawdzić jak wypadnę na tle innych zawodników i w końcu się czegoś nauczyć od lepszych i mądrzejszych icon_smile.gif Mieszkam w Warszaawie wieć spoko możemy się spotkać i przetrenować każdą wode przed zawodami, jak by coś pisać PW.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

 

5. Rywalizacja odbywa się zgodnie z międzynarodowym regulaminem FIPSED, do którego przystosowany jest Regulamin zawodów w wędkarstwie spławikowym opracowany przez PZW.

A jak z tym regulaminem FIPSED? Bo nasz regulamin do końca nie jest dostosowany do tego międzynarodowego. Kto nas zwolni z przestrzegania wymiaru na okonia, czy innych? Wydaje mi się , że to za dużo powiedziane. Już podczas MP zawodnicy na Żerańskim męczyli się z niewymiarowymi okoniami, a potem na MŚ można było łoić ile wlezie i budować w oparciu o ktakiego okonia  taktykę?

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Przypominamy, że 12.04.2015r. odbędzie się pierwsza tura Mazowieckiej Ligi Spławikowej. Łowisko : Łacha Nowowiejska.

W związku z tym, że pogoda nas nie rozpieszcza, jest zimno w nocy, zbiórka zaplanowana jest na godzinę 8.00 na zachodnim brzegu Łachy.

 

Postaramy się jeszcze dziś wkleić oficjalny komunikat.

 

Chciałbym jednocześnie zaprosić do startu osoby, które się jeszcze nie zapisały. Zostały 4 miejsca (dla 2 drużyn).

 

 

Pozdrawiam

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...