Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Dorian Pitera

PROPOZYCJE ŁOWISKA na Finał 2020

Polecane posty

Dzień dobry,

Bardzo proszę o propozycję łowiska na finał PLWS 2020.

Łowisko musi spełniać wymagania pojemności około 70 osób.
ok. 35 drużyny - 5 sektory - 14 osób sektor.

Termin: PAŹDZIERNIKI 2020

Preferowana jest centralna POLSKA

OSOBY KTÓRE PROPONUJĄ ŁOWISKO zobowiązują się do współpracować w sprawach organizacyjnych (przy naszym wsparciu)
Proszę się nie obawiać i śmiało pisać! :)

W Polsce jest wiele fajnych łowisk które pomieszczą 70 osób!

Proponuję Zbiornik zaporowy Topola, okręg Wałbrzych. Pomimo że nie jest to środkowa Polska to bardzo równe łowisko mogące pomieścić znacznie więcej osób, gdzie można wygrywać każdą metodą od bata, przez tyczke kończąc na matchu. Po piątkowym treningu na pewno będą rybne zawody. 

Proponował to ja bym może Kanał Żerański Aleksandrów ale nie wiem kto by miał to zorganizować:). Obserwując koniec zeszłego roku wyniki zawodów, które tam się odbywały to bardzo fajna woda:) Nie wiem tylko czy tam się zmieści 70 osób. Co do Topoli to słyszałem, że zera na zawodach nie są niczym niespotykanym. Choć podobno po dwóch dniach karmienia nachodzi rybka:)  Nie wiem jak tam wygląda z rybką w październiku Ty tam jesteś bardziej obcykany Konrad:).

Pozdrawiam

Bartek

Na topoli od trzech lat nie zanotowano zera :). Były lata gdzie faktycznie albo bonus albo nic, ale teraz ryba się zdrowo odrodziła i jest na gęsto. Oczywiście to tylko propozycja, myślę że kanał żeranski faktycznie może być równie ciekawą wodą w centrum Polski. 

Dnia 8.02.2020 o 10:36, Tomek Samoń napisał:

Czy jest to wstępna dyskusja na temat finałowego łowiska, czy finał jest już uzgodniony na 16-18.10 Kanał Żerański Aleksandrów?

Nie jest uzgodniony Kanał

Nieda się dogadać z okregiem w kilku sprawach ważnych dla zawodników.