Skocz do zawartości
Forum PLWS
Jacek Denkiewicz

Zgłoszone drużyny oraz wyniki zawodów 2020

Polecane posty

Zaczynamy zapisy na 2020 r.

1.Super Team Dorado-potwierdzono

Klosowicz Rafał

Patelski Marcin

2.Dorado1-potwierdzono 

Kryński Waldemar

Błauciak Paweł

3.Dorado-potwierdzono  

Denkiewicz Jacek

Denkiewicz Krzysztrof

4.TEAM ABC EKO-potwierdono

Grzegorz Wieczorek

Tomasz Sandecki

5.Lubusz Team-potwierdzono

Emil Matjaszko

Marcin Karaś

6.Team Niwa -potwierdzono

Beata Szulczewska

Piotr Szulczewski

7.Team Niwa II-potwierdzono

Wojtek Liczbiński

Sebastian Szulczewski

8.Amigole -potwierdzono

Jacek Kudełka

Trojan Bliznakopulu

9.Braciaki-potwierdzono

Mateusz Birula

Piotr Birula

10.Dendrobena Team-potwierdzono

Łukasz Jarzębski

Paweł Siembida

11.Jutro będzie lepiej-potwierdzono

Bednarz Kacper 

Bednarz Henryk

12.TEAM PAZAWIAŁKI-potwierdzono

Tomasz Płocha

Adam Stefaniak 

13.Żary Team-potwierdzono

Robert Kamiński

Krzysztof Żuk

14.Sens Życia-potwierdzono

Lubasiewicz Andrzej

Milewski Zbigniew

15.Team Robinson-potwierdzono

Maciej Łopata

Artur Kocikowski

16.Grześki-potwierdzono

Grzegorz Pielasa

Grzegorz Petrykowski

17.Drzonków Team-potwierdzono

Trubiłowicz Zbigniew

Jacek Gawron 

18.Cormorany Team-potwierdzono

Piotr Kowala

Paweł Chrzanowski

19.Eksperci-potwierdzono

Dorota Waliszewska

Ireneusz Kopka

20.Roksa- potwierdzono

Bogdan Samuel

Jacek Kozielski

21.Górek Team-potwierdzono

Kacper Górecki

Paweł Wlazło

22.MIVARDI.CZ-potwierdzono

Miroslav Melcher

Dusan Bednarik

lista rezerwowa lub druga liga;

1. Pimpki

Tomasz Krzecki

Piotr Jodko

Wstępne propozycje dat i miejscowości na 2020

1.13.06.2020 Ognica rz.Odra

2.22.08.2020 Świerkocin rz.Warta

3.05.09.2020 Kostrzyn rz.Warta

Przyjmę propozycje innych wód .... jednak rozpatrzę tylko te propozycje ,gdzie będzie zawarta propozycja pełnej organizacji zawodów.

Proszę o zapisanie dwóch drużyn:

Team Niwa 

Beata Szulczewska

Piotr Szulczewski

Team Niwa II

Wojtek Liczbiński

Sebastian Szulczewski

Wszystko wskazuje na to ,że PLWS Lubuskie odbędzie się zgodnie z terminem.
Oświadczam iż zostało jedno (ostanie)  dwudzieste drugie miejsce na liście startowej.
Po piętnastym Maja będę prosił wszystkie drużyny o potwierdzenie startów .Deklaracje potwierdzające można składać osobiście już od dzisiaj ,albo na stronie lub telefonicznie.

Proszę potwierdzić starty .Ostateczny termin 24.05.2020.Po tym terminie automatycznie drużyna zostanie skreślona.

Ostateczny komunikat dotyczący pierwszych zawodów ogłoszę za tydzień gdyż jestem w trakcie konsultacji jak to można zrobić legalnie nie narażając siebie i innych uczestników zawodów.

Zamykam listę startową drużyny które nie potwierdziły  starów wylatują z listy startowej ,a drużyny oczekujące na wejście wchodzą na listę startową.

Z powodu pandemii nie otrzymałem pozwolenia na zawody w dniu 13.06.2020 w Ognicy rz.Odra.W takim wypadku przesuwam wstępnie  zawody na 27.06.2020. i zmieniam miejsce zawodów.

Na dzień dzisiejszy przypuszczalna  kolejność dat i miejsc zawodów jest następująca ;

1.27.06.2020 Kostrzyn "Opaska" rz.Warta

2.22.08.2020 Świerkocin "Ściana"rz.Warta

3.05.09.2020 Kostrzyn "Opaska "rz.Warta

Chyba trochę przedwcześnie ta zmiana terminu, bo właśnie nastąpiło zluzowanie ograniczeń. Ale cóż, już decyzja zapadła, 27. 06. powinien pozostać ostatecznie, nie ma sensu mieszać datami bardziej.

Jakieś ryby będą tam w końcu czerwca? Bo to z wczesnej jesieni znana jest "rybność" tego odcinka Warty.

Niestety wyskoczyłem przed szereg:( i zbyt wcześnie przeniosłem termin bez konsultacji z Kapitanatem PZW Gorzów .Dzisiaj okazało się że 27-28.06 odbywają się MO Gorzów, co wyklucza moją podaną wcześniej datę.W zaistniałych okolicznościach kasuję wszystkie dotychczasowe uzgodnienia dotyczące pierwszych zawodów i podaję nowy termin(a zarazem stary)13.06 2020.jednak zostaję przy Opasce Kostrzyn rz.Warta .Pozostałe terminy pozostawiam po staremu.

Dnia 28.05.2020 o 10:40, Z.Milewski napisał:

Chyba trochę przedwcześnie ta zmiana terminu, bo właśnie nastąpiło zluzowanie ograniczeń. Ale cóż, już decyzja zapadła, 27. 06. powinien pozostać ostatecznie, nie ma sensu mieszać datami bardziej.

Jakieś ryby będą tam w końcu czerwca? Bo to z wczesnej jesieni znana jest "rybność" tego odcinka Warty.

W tą niedzielę na treningu łowiło kilkanaście osób i w czasie ok .czterech godzin najlepszy wynik to ponad 34 kg.a najgorszy ok.14 kg więc o rybność tego łowiska nie ma się co martwić.:)

Ogłoszenie;

W dniu 13.06.2020 na rz.Warcie w Kostrzynie "Opaska" odbędą się pierwsze zawody z cyklu PLWS .Zbiórka 7.00 .Na zbiórce obowiązują wszystkie wytyczne dotyczące Koronawirusa w kontaktach międzyludzkich w terenie otwartym na dzień 13.06.2020.Dzień przed zbiórką postaram się opisać obowiązujące zasady ,gdyż   jak sami wiecie ,w tym kraju wszystko jest możliwe i nie wiadomo, co komu i kiedy  szczeli do głowy.:rolleyes:

Program dnia.

7.00-8.00 -Sprawdzenie obecności i losowanie

8.00-9.50-przejście na stanowiska i przygotowanie do łowienia

9.50-10.00-nęcenie ciężkie

10.00-14.00- łowimy

14.00-14.30-Waga

14.30-15.00 Posiłek oraz  odczytanie wyników .

Jako że zacząłem masową produkcję dżdżownicy Kalifornijskiej ,a zarodki są z Holandii odmiany bursztynowej i nie tylko .Można u mnie zamówić każdą ilość.Cena 1 kg co stanowi 1,25 litra  to 90 zł.

Bardzo istotna sprawa !!! Dojazd do miejsca zbiórki, oraz dojazd na stanowiska ma odbywać się tylko i wyłącznie wyjeżdżonymi drogami.  ZAKAZ JEŻDŻENIA PO ŁĄKACH NA SKRÓTY ,ORAZ PARKOWANIA NA ŁĄKACH .Stajemy przy drodze dojazdowej.

Ale najważniejszej drużyny nie ma Hanys Team , no trudno , jakoś zaczekam . Może ktoś się wykruszy.  Pozdrawiam .

Hanys terminy dawno minęły ,szkoda że nie przypomniałeś sobie o PLWS-e 12.06.2020 było by śmieszniej :lol:

Przy okazji jeszcze raz przypominam o ;Bardzo istotna sprawa !!! Dojazd do miejsca zbiórki, oraz dojazd na stanowiska ma odbywać się tylko i wyłącznie wyjeżdżonymi drogami.  ZAKAZ JEŻDŻENIA PO ŁĄKACH NA SKRÓTY ,ORAZ PARKOWANIA NA ŁĄKACH .Stajemy przy drodze dojazdowej.

Każdy zawodnik oraz osoba towarzysząca ma obowiązek złożyć oświadczenie  covit-19.Takie oświadczenie możemy sobie pobrać sami i wypełnić w domu ,aby nie marnować czasu nad wodą.Lub pobrać przy stoliku sędziowskim .

Brak oświadczenia przed losowaniem dyskwalifikuje drużynę ze startu !

Oświadczenie covidowe do wypełnienia ze strony : http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/22/wiadomosci/205798/pliki/____covid_oswiadczenie_zawody.docx

Poza tym; Jestem świadomy ,że jesteście spragnieni zawodów i że pierwszy raz od dłuższego czasu zobaczymy się nad wodą ale........proszę bez czułości i przytulań;) Zawodnik zobowiązuje się przestrzegać zasad ochrony epidemiologicznej zachowując 2 – 1,5 metrowy odstęp od pozostałych uczestników imprezy, lub używać ochrony w postaci maseczki zakrywającej usta i nos.

Jacek i tak będę , pomoc Ci się na pewno przyda . No chyba że zmieścisz jeszcze te drużyny co są na liście rezerwowej , to tylko dwie drużyny .

Pomoc zawsze wskazana ,ale.... to nie są dwie drużyny. Ja mam tu zapisanych co najmniej pięć .Proszono mnie abym nie ujawniał nazw i tożsamości do puty ,do puki nie zwolnią się miejsca na liście startowej.Muszę to uszanować ponieważ RODO mnie do tego zobowiązuje.  

Z powodu kontuzji zawodnika, proszę o wniesienie zmiany na najbliższe zawody w Kostrzynie/n Odrą, w drużynie Mivardi.cz

Romana Foreta zastąpi Dusan Bednarik (czyt. Duszan Bednarzik)

Jeszcze pytanie. Czy najbliższe zawody mamy wnieść okręgową opłatę na wędkowanie?