Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacek Denkiewicz

Zgłoszone drużyny oraz wyniki zawodów 2020

Polecane posty

Zaczynamy zapisy na 2020 r.

 

1.Super Team Dorado

Klosowicz Rafał

Patelski Marcin

2.Dorado1

Kryński Waldemar

Błauciak Paweł

3.Dorado

Denkiewicz Jacek

Denkiewicz Krzysztrof

4.TEAM ABC EKO

Grzegorz Wieczorek

Tomasz Sandecki

5.Lubusz Team

Emil Matjaszko

Marcin Karaś

6.Team Niwa 

Beata Szulczewska

Piotr Szulczewski

7.Team Niwa II

Wojtek Liczbiński

Sebastian Szulczewski

8.Amigole 

Jacek Kudełka

Trojan Bliznakopulu

9.Braciaki

Mateusz Birula

Piotr Birula

10.Dendrobena Team

Łukasz Jarzębski

Paweł Siembida

11.Jutro będzie lepiej

Bednarz Kacper 

Bednarz Henryk

12.TEAM PAZAWIAŁKI

Tomasz Płocha

Adam Stefaniak 

13.Żary Team

Robert Kamiński

Krzysztof Żuk

14.Sens Życia

Lubasiewicz Andrzej

Milewski Zbigniew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępne propozycje dat i miejscowości na 2020

1.13.06.2020 Ognica

2.22.08.2020 Świerkocin

3.05.09.2020 Kostrzyn

Przyjmę propozycje innych wód .... jednak rozpatrzę tylko te propozycje ,gdzie będzie zawarta propozycja pełnej organizacji zawodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zapisanie dwóch drużyn:

Team Niwa 

Beata Szulczewska

Piotr Szulczewski

 

Team Niwa II

Wojtek Liczbiński

Sebastian Szulczewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Wczytywanie...
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...