Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
P.Dawiec

DLS 2020

Polecane posty

Cześć wszystkim mam pytanie czy DLS będzie  kontynuowany w następnym roku? Co wam się podobało a co nie? I co byście zmienili?

Moim zdaniem pierwsza rzecz to wpisowe zmniejszylbym do 50 zł na turęod osoby. Druga rzecz około 15 zł. z każdej tury przeznaczylbym na posiłek i wode. Kolejna rzecz na pewno wody wroclawskie toruńska lub Karłowice. Być może można też zrobić dwie lub trzy tury ale dwudniowe. Co wy na to?

Jeśli Paweł jesteś w stanie zorganizować posiłki i wodę, oraz zarezerwować wody Wrocławskie to jestem jak najbardziej za. Też uważam że wpisowe jakie mamy jest za wysokie, i pokusił bym się o 50 a nawet 40zl za turę od zawodnika. 

Zdecydowanie minusem jest to, że nie mamy żadnego sponsora i nagród, jednak ja nie dysponuje czasem by wszystko sam ogarniać. Chętnie też bym pojeździł na zawody na gotowca i lepiej się do nich przygotował. Co do zawodów dwudniowych to według mnie nie zagra, za duże koszta są z tym związane, noclegi itd. Osobiście został bym z 3 turami w różnych terminach na różnych łowiskach

Uważam że 3 dni zawodów na jednej wodzie to nie do końca dobry pomysł, ale dwa dni jak najbardziej! 

Myślę że jeśli znajdą się chętni do wystartowania i rywalizacji to możemy pociągnąć finał w 2020roku. 

W przypadku organizacji od razu zastrzegam, że zawody nie będą rozegrane w boxach a w dwóch oddzielnych sektorach celem wyrównania sportowej rywalizacji. 

W ciągu najbliższych dni napiszę swoje propozycje miejsca i terminu rozgrywania eliminacji (w oddzielnym temacie) . 

Edytowano przez Konrad1996