Skocz do zawartości

Jacek Denkiewicz

Moderator
 • Zawartość

  231
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  12

Jacek Denkiewicz wygrał w ostatnim dniu 20 Maj

Jacek Denkiewicz ma najbardziej lubianą zawartość!

1 obserwujący

O Jacek Denkiewicz

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny 19.03.1966

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.wedkarskirelaks.pl

Profile Information

 • Płeć
  Facet
 • Skąd:
  Gorzów Wlkp
 • Okręg
  Gorzów Wlkp

Ostatnio na profilu byli

2090 wyświetleń profilu
 1. Tomek średnia jest w wędkarstwie wtedy gdy wsadzisz jedną rękę do ciekłego azotu, a drugą do ogniska na środku masz średnią ......uwierz musi stanąć . W niedzielę w tym samym czasie na Świerkocinie "średnia"na zawodach wyniosła 0.040kg ......ale przy tak dynamicznej zmianie poziomu wody, oraz temperatury, może się zmienić o 360 stopni .Dzisiaj mamy Czwartek i w Szczecinie na weekend też może być różnica360 stopni. O tej porze roku przy tarle krąpia i zmianie temperatury, każdy dzień to wielka niewidoma. ,a w sporcie wyczynowym w zdecydowanej większości to krąp decyduje o wynikach!
 2. Pierwsza tura za nami .Pogoda dopisała rybki drobne i słabo ,ale ......na sucho nie siedzieliśmy. Organizacja pierwsza klasa .Sędziowie na medal.Program komputerowy do losowania i wyliczania wyników przetestowany więc szczegóły wszyscy zawodnicy znają i oto.... Wyniki pierwszej tury. 1.Żary Team .........6 pkt .Waga 6180. 2.Team Pozawiałki......6 pkt. Waga 6170 3.Sens Życia....7pkt Waga 6345 4.Super Team Dorado.......7pkt.Waga 5040 5.Drennan Wałcz....7 pkt.Waga 3880 6.Hanys Team......8pkt.Waga 6355 7.Amigole.......8 pkt.Waga 5040 8.Grześki.....
 3. To są wyniki pierwszej tury która odbyła się w ekstremalnych warunkach (znam relacje wielu uczestników).A może ktoś wrzuci wyniki drugiej tury z drugiego dnia mistrzostw gdzie wyniki były dużo wyższe i w normalnych warunkach . W Niedzielę na Warcie w Świerkocinie na zawodach wyniki nie dorównywały nawet tym z pierwszej tury Szczecina.
 4. W dniu 03.06.2021 na zawody zostaliśmy zwolnieni przez Zarząd Okręgu PZW w Szczecinie z opłat okręgowych za wędkowanie ,ale musimy wpłacić 10 zł.od osoby na rozwój sportu .W płata będzie przyjmowana przy stoliku sędziowskim przed zawodami i przekazana sędziemu głównemu . Wielkie podziękowania dla Andrzeja Lubasiewicza za zaangażowanie i zorganizowanie całych zawodów na terenie Okręgu Zachodniopomorskiego. Przypominam ,że przyjmuję zamówienia na robaki.Od czerwonych ,białych ,pinki,kaster,jokers,ochotka haczykowa.Ceny jak w internecie .
 5. Po rezygnacji kilku drużyn zwolniło się kilka miejsc. Chętnych zapraszam i pozdrawiam.
 6. Twoja znajomość w organizowaniu imprez wędkarskich ogólnopolskich jest średnia ,albo żadna. W takim wypadku muszę napisać co należy zrobić bo może to się przyda nie tylko tobie. Co bierzemy pod uwagę; 1.Kalendarz imprez GP Polski ,Mistrzostwa Polski 2.Kalendarz imprez okręgowych 3.Dostępność wody do ilości startujących 4.Dojazd do stanowisk 5. Stan ryb aby nie zejść na zero 6. Równa linia brzegowa. Na samym końcu dopiero zarzucane mi kolesiostwo, oraz większość gwiazd, które było oczywistą sprawą że jak GPP ruszy to oleją tego typu zawody.
 7. Ogłoszenie ; W dniu 03.06.2021 (Boże Ciało)dobędzie się pierwsza tura zawodów w ramach PLWS.Zawody odbędą się na rz.Odrze(Wyspa Pucka) w Szczecinie przy ul.Dobrej Nadzi .Dojazd do łowiska asfaltem (jest jeszcze jeden dojazd ,ale tego nie polecam)w wzdłuż działek ogrodniczych.Dojazd samochodem do każdego stanowiska .(Nawigacja z pewnością doprowadzi). Łowisko charakteryzuje się dużą ilością ryb i wynik powyżej 10kg nie jest żadnym wyczynem.Uciąg wody to 3- 10g.więc lekko.Głębokość łowiska od 3 do 5 m. Na tym łowisku były organizowane klubowe Mistrzostwa Kraju w tamtym roku ,a w t
 8. Ilość miejsc tj.44 osoby plus przerwy sektorowe i pod sektorowe co ogranicza ilość łowisk. Daję gwarancję ,że jeżeli nie będzie więcej jak pięć drużyn w drugiej lidze to zawody nie odbędą się i te drużyny które są (będą) zapisane automatycznie wchodzą do pierwszej ligi na drugi rok z jednoczesnym odpadnięciem ostatnich drużyn z pierwszej ligi. To zostanie dopisane do regulaminu PLWS. Wykaz startów PLWS 2021 03.06.2021 Szczecin rz.ODRA 14.08.2021 Nowa Sól rz.Odra 04.09.2021 Kostrzyn rz.Warta.
 9. Biorąc pod uwagę trzy okręgi i kalendarz imprez krajowy zostaje nam data 03.06.2021 tj.czwartek Boże Ciało .To jest jedyna zmiana jak na razie i ta data jest już pewna. Przy obecnie wysokiej wodzie i idącej fali z południa kraju zaczyna być problem z łowiskiem .Rozmawiam ze Szczecinem tam fala powodziowa nie groźna najpóźniej do środy wszystko się wyklaruje.
 10. Niestety ,ale cykl GP Polski zmienił kalendarz imprez i w ogóle w tym roku się odbędzie .Wszystkie nasze daty na dzień dzisiejszy pokrywają się ,albo z GP ,albo z MP weteranów.Zaznaczam ,że będę musiał zmienić terminy naszej ligi dopasowując się do nowo podanych terminów GP i co się z tym wiąże prawdopodobnie MO i GPO.Zmiany postaram się podać w najbliższą Niedzielę .
 11. ....aby nie było niedomówień dodałem punkt 12 do regulaminu. Nadal przyjmuję zapisy do drugiej ligi
 12. Robert Kamiński Team Żary ufundował puchar na karzą z tur za największą rybę ,a na ostatniej turze dodatkowy puchar za największą rybę całego cyklu. Dzięki za inicjatywę bo takich ludzi jak na lekarstwo.
 13. Proszę wszystkie drużyny o potwierdzenie startów do 15.05.2021 .Może być na stronie ,telefonicznie lub SMS.Piętnastego Maja postaram się podać łowisko pierwszej tury, gdyż Ciecierzyce są za ciasne na 44 osoby.Data nie ulega zmianie. Wszystkiego typu robactwo dostarczam na łowisko .Proszę o zamówienia z tygodniowym wyprzedzeniem.Ceny identyczne jak wszystkich firm internetowych w Polsce.
 14. Pierwsza liga po uzupełnieniach.Tylko wycofanie się ze startu danej drużyny, lub braku potwierdzenia o które poproszę na początku maja(między 01.maj , a 10.maj) zwalnia miejsce dla następnej w kolejce. 1.Team Międzyrzecz- potwierdzono Mateusz Szulczyński Rafał Rodziewicz Marcin Brzęczyk 2.Rumcajsy -potwierdzono Przemysław Kalinowski Kamil Wierzba 3. 4.Żary Team-potwierdzono Robert Kamiński Krzysztof Żuk 5.Sens Życia-potwierdzono Andrzej Lubasiewicz Zbigniew Milewski 6.Dorado - potwierdzono Jacek Denkiewicz
 15. To mam potwierdzone Woj. Lubuskie 1. Żary Team 2. Jutro będzie lepiej 3. Team Robinson 4. Team Cormorany
×
×
 • Utwórz nowe...