Skocz do zawartości

BluszczRob

Forumowicz
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O BluszczRob

 • Ranga
  Użytkownik

Profile Information

 • Skąd:
  Czerwionka-Leszczyny
 • Okręg
  katowicki

Ostatnio na profilu byli

645 wyświetleń profilu
 1. Kanał gliwicki w Niezdrowicach to woda należąca do okręgu Opole (nr w zezwoleniu 11e) życzę udanego finału.
 2. Jednak moja propozycja się nie spodobała. Od listopada czekałem na możliwość organizacji jednej tury na zbiorniku TAMA ale nie wyszło. Odmówiłem chłopakom z ligi śląskiej, którzy mieli kłopoty z łowiskami i się na mnie obrazili nie dziwi mnie to bo zbiornik na zawody idealny ale cały czas musiałem mieć jeden dzień zarezerwowany na PLWS i mięsiarze by mnie zlinczowali za kolejne zawody z 60 zawodnikami. W związku z tym że PLWS nie będzie w Czerwionce-Leszczynach to zapraszam na zawody spławikowe organizowane przez TEAM OKOŃ, które odbędą się na zbiorniku TAMA 13.04.2020 Poniedziałek Wielkanocn
 3. Proponuję zbiornik TAMA w Czerwiące-Leszczynach biorę odpowiedzialność za: rezerwację, stanowiska i ważenie. Przypominam że w 2018 roku były już tam zawody PLWS i chyba było ok. To jest tylko propozycja i jak będą lepsze łowiska jak np. Rogi, kanał goczałkowicki lub Huta to tylko koledzy organizować. Z wędkarskim pozdrowieniem Robert Bluszcz.
 4. 24 marca 2019 Sklep wędkarski Atut organizuje zawody spławikowe na kanale goczałkowickim, szczegóły na stronie organizatora, który deklaruje że przy starcie 60 zawodników jedną z nagród będzie tyczka firmy DAIWA. Na dzień dzisiejszy ryba w kanale jest na rekordowe wyniki.
 5. W zeszłym roku nie udało się nazbierać 24 drużyn a w tym roku 37 ekip chętnych spróbować swoich sił. Moim zdaniem jest to zasługa prowadzącego nasze województwo i zeszłorocznych bardzo równych i rybnych łowisk. Bardzo dobre jest to że prowadzący zmienia wody co powoduje napływ nowych drużyn. Mam nadzieje, że PLWS jeszcze wróci w przyszłości na mój zbiornik TAMA. Z góry składam gotowość organizacji zawodów.
 6. Witam, powoli trzeba się pakować, mam pytanie czy trzeba zabierać układ jezdny ?
 7. Zapisany. Fajne zawody będą po powrocie z Mazur a 03 listopada jak co roku Puchar sklepu OKOŃ Wodzisław oczywiście kanał goczałkowicki.
 8. Świetne zawody, w przyszłym roku dwie dodatkowe ekipy z Czerwionki się szykują. Okoń II po pierwszym sezonie jedzie na mazury (albo grubo albo wcale).
 9. Gratulacje zwycięskim ekipom. Zapraszam do udziału za rok.
 10. Wyniki najlepszych drużyn z II zawodów Tama Czerwionka.
 11. Dla zwycięzców sektorów czyli pierwszej szóstki, będą dodatkowe nagrody.
×
×
 • Utwórz nowe...