Skocz do zawartości
Forum PLWS

Jacek Denkiewicz

Moderator
  • Zawartość

    186
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    8

Wszystko napisane przez Jacek Denkiewicz

  1. Niestety wyskoczyłem przed szereg i zbyt wcześnie przeniosłem termin bez konsultacji z Kapitanatem PZW Gorzów .Dzisiaj okazało się że 27-28.06 odbywają się MO Gorzów, co wyklucza moją podaną wcześniej datę.W zaistniałych okolicznościach kasuję wszystkie dotychczasowe uzgodnienia dotyczące pierwszych zawodów i podaję nowy termin(a zarazem stary)13.06 2020.jednak zostaję przy Opasce Kostrzyn rz.Warta .Pozostałe terminy pozostawiam po staremu. W tą niedzielę na treningu łowiło kilkanaście osób i w czasie ok .czterech godzin najlepszy wynik to ponad 34 kg.a najgorszy ok.14 kg więc o rybność tego łowiska nie ma się co martwić. Ogłoszenie; W dniu 13.06.2020 na rz.Warcie w Kostrzynie "Opaska" odbędą się pierwsze zawody z cyklu PLWS .Zbiórka 7.00 .Na zbiórce obowiązują wszystkie wytyczne dotyczące Koronawirusa w kontaktach międzyludzkich w terenie otwartym na dzień 13.06.2020.Dzień przed zbiórką postaram się opisać obowiązujące zasady ,gdyż jak sami wiecie ,w tym kraju wszystko jest możliwe i nie wiadomo, co komu i kiedy szczeli do głowy. Program dnia. 7.00-8.00 -Sprawdzenie obecności i losowanie 8.00-9.50-przejście na stanowiska i przygotowanie do łowienia 9.50-10.00-nęcenie ciężkie 10.00-14.00- łowimy 14.00-14.30-Waga 14.30-15.00 Posiłek oraz odczytanie wyników . Jako że zacząłem masową produkcję dżdżownicy Kalifornijskiej ,a zarodki są z Holandii odmiany bursztynowej i nie tylko .Można u mnie zamówić każdą ilość.Cena 1 kg co stanowi 1,25 litra to 110 zł.
  2. Zamykam listę startową drużyny które nie potwierdziły starów wylatują z listy startowej ,a drużyny oczekujące na wejście wchodzą na listę startową. Z powodu pandemii nie otrzymałem pozwolenia na zawody w dniu 13.06.2020 w Ognicy rz.Odra.W takim wypadku przesuwam wstępnie zawody na 27.06.2020. i zmieniam miejsce zawodów. Na dzień dzisiejszy przypuszczalna kolejność dat i miejsc zawodów jest następująca ; 1.27.06.2020 Kostrzyn "Opaska" rz.Warta 2.22.08.2020 Świerkocin "Ściana"rz.Warta 3.05.09.2020 Kostrzyn "Opaska "rz.Warta
  3. Proszę potwierdzić starty .Ostateczny termin 24.05.2020.Po tym terminie automatycznie drużyna zostanie skreślona. Ostateczny komunikat dotyczący pierwszych zawodów ogłoszę za tydzień gdyż jestem w trakcie konsultacji jak to można zrobić legalnie nie narażając siebie i innych uczestników zawodów.
  4. Wszystko wskazuje na to ,że PLWS Lubuskie odbędzie się zgodnie z terminem. Oświadczam iż zostało jedno (ostanie) dwudzieste drugie miejsce na liście startowej. Po piętnastym Maja będę prosił wszystkie drużyny o potwierdzenie startów .Deklaracje potwierdzające można składać osobiście już od dzisiaj ,albo na stronie lub telefonicznie.
  5. Dorian i ten kawałek Polski też jest w zasięgu lubuskiego -dlaczego? a właśnie dlatego ,że na klubowe zawody Dorado mam przynajmniej cztery osoby z tamtych stron .W takim wypadku to dwie drużyny .Jeśli nie znajdzie się koordynator to ja zapraszam do siebie
  6. Najlepiej jakby znalazł się koordynator .....,ale jakby co... to ,co roku od kilku lat z zachodniopomorskiego przynajmniej kilka drużyn wzmacnia moją ligę i na 2020r. macie w lubuskim otwarte konto
  7. Zapraszam do lubuskiego PLWS ,a obiecuję ,że na Warcie w Poznaniu jedną turę dogramy.
  8. Faktycznie temat z tamtego roku ,jednak warto się pochylić na tym pytaniem .Jestem pewien ,że najważniejsza jest konsystencja, którą wrzucamy do wody.Następna rzecz to specyfika łowiska , każde łowisko ma swoje preferencje odnośnie gliny.Więc mnożna odnieść wrażenie ,że jednak firmowe gliny ,ale?.....jednak nie do końca znanych firm.Jest to trochę zawiłe ,jednak warte testowania i wypracowania swojej teorii i wcale nie koniecznie na markowych i znanych producentów glin czasami działa ta miejscowa tzn.regionalna -powodzenia
  9. Wstępne propozycje dat i miejscowości na 2020 1.13.06.2020 Ognica rz.Odra 2.22.08.2020 Świerkocin rz.Warta 3.05.09.2020 Kostrzyn rz.Warta Przyjmę propozycje innych wód .... jednak rozpatrzę tylko te propozycje ,gdzie będzie zawarta propozycja pełnej organizacji zawodów.
  10. Zaczynamy zapisy na 2020 r. 1.Super Team Dorado-potwierdzono Klosowicz Rafał Patelski Marcin 2.Dorado1-potwierdzono Kryński Waldemar Błauciak Paweł 3.Dorado-potwierdzono Denkiewicz Jacek Denkiewicz Krzysztrof 4.TEAM ABC EKO-potwierdono Grzegorz Wieczorek Tomasz Sandecki 5.Lubusz Team-potwierdzono Emil Matjaszko Marcin Karaś 6.Team Niwa -potwierdzono Beata Szulczewska Piotr Szulczewski 7.Team Niwa II-potwierdzono Wojtek Liczbiński Sebastian Szulczewski 8.Amigole -potwierdzono Jacek Kudełka Trojan Bliznakopulu 9.Braciaki-potwierdzono Mateusz Birula Piotr Birula 10.Dendrobena Team-potwierdzono Łukasz Jarzębski Paweł Siembida 11.Jutro będzie lepiej-potwierdzono Bednarz Kacper Bednarz Henryk 12.TEAM PAZAWIAŁKI-potwierdzono Tomasz Płocha Adam Stefaniak 13.Żary Team-potwierdzono Robert Kamiński Krzysztof Żuk 14.Sens Życia-potwierdzono Lubasiewicz Andrzej Milewski Zbigniew 15.Team Robinson-potwierdzono Maciej Łopata Artur Kocikowski 16.Grześki-potwierdzono Grzegorz Pielasa Grzegorz Petrykowski 17.Drzonków Team-potwierdzono Trubiłowicz Zbigniew Jacek Gawron 18.Cormorany Team-potwierdzono Piotr Kowala Paweł Chrzanowski 19.Eksperci-potwierdzono Dorota Waliszewska Ireneusz Kopka 20.Roksa- potwierdzono Bogdan Samuel Jacek Kozielski 21.Górek Team-potwierdzono Kacper Górecki Paweł Fic 22.MIVARDI.CZ-potwierdzono Miroslav Melcher Roman Foret lista rezerwowa lub druga liga; 1. Pimpki Tomasz Krzecki Piotr Jodko
  11. Zmiany wystąpiły z powodu dopasowania się do regulaminu ogólnopolskiego i dotyczą punktacji. Regulamin Zawodów dla woj.Lubuskiego na 2020 ; 1.Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe .Jest możliwość zmiany jednego zawodnika w drużynie w przypadkach losowych na dowolnie wyznaczoną osobę, która w danym roku nie brała udziału w zawodach PLWS w innej drużynie.Warunek -jeden z dwóch zgłoszonych zawodników na pierwszych zawodach musi brać udział w zawodach w danym dniu. 2.Łowimy w dwóch sektorach, łowiąc dowolną techniką spławikową.Zawody jeden dzień jedna tura.Powyżej szesnastu drużyn obowiązywać będą podsektory 3.Punktacja .Suma miejsc sektorowych (podsektorów)dwóch zawodników decyduje o zajmowanym miejscu w danym dniu.Za niezłowienie ryby w zawodach +1 pkt sektorowy 3a .Do punktacji ogólnej liczy się miejsce zajęte drużyny w danym dniu odpowiednio- pierwsze miejsce jeden punkt ,drugie dwa,trzecie trzy itd......O zajętym miejscu w tabeli końcowej decydują w pierwszej kolejności duże punkty(tj.miejsce w danym dniu drużyny)potem małe punkty(suma miejsc sektorowych) ,a następnie waga ryb. Za nieobecność lub dyskwalifikację w zawodach -ilość drużyn w sektorach(podsektorach)na pierwszych zawodach +2 pkt. 4.Prawo startu w lidze mają dwadzieścia dwie drużyny -drużyny startujące w 2019 mają prawo pierwszeństwa startu pod warunkiem zgłoszenia się do końca marca 2020r.nowe drużyny przyjmowane będą do 20.05. 2020r.liczy się kolejność zgłoszeń i opłat.Po tym terminie nie będzie możliwości przyjmowania drużyn. 4a.Przyjmujemy drużyny z innych województw. 5.Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia dwie z pozostałych(23,24.....przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2021r 6.W przypadku systemu dwu ligowego do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn i automatycznie pięć najlepszych drużyn z drugiej awansuje. 7.Brak drugiego zawodnika z drużyny ,lub drużyny na danych zawodach automatycznie dyskwalifikuje drużynę w tym dniu. 8.Startowe 100 pkt .od osoby tj.200 od drużyny za turę .Startowe z góry za trzy tury tj.600 pkt .Całość przeznaczona na wygrane i posiłki w zawodach minus 300 pkt.z każdych zawodów dla sędziów lub stałej ekipy która na łowisku rozstawi i pozbiera numerki startowe ,zważy i wypuści ryby, oraz podliczy klasyfikację zawodów. Stała ekipa zostanie wyłoniona z pośród ochotników którzy zadeklarują współpracę we wszystkich turach.Takie osoby (pojedynczo lub parami)proszone są o kontakt Jacek 501 508 125 9.Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS. 10.Ryba zacięta przed końcowym strzałem zawodów ma prawo być wyholowana po czasie i zaliczona do wyniku zawodnika . W takim przypadku zawodnik holujący ma obowiązek równo ze strzałem kończącym okrzykiem poinformować sędziego lub kolegów z sąsiednich stanowisk o zaistniałym fakcie 11.Ryby złowione w czasie zawodów PLWS po zważeniu wracają w całości z powrotem do wody.Każde złamanie tego punktu regulaminu będzie karane dyskwalifikacja drużyny w danym dniu.
  12. Wyniki zawodów z dn.07.09.2019 rz. Warta Kostrzyn\o "Opaska" 1.Dorado pkt 7 Jacek Denkiewicz ……6 Krzysztof Denkiewicz……1 2.Łopata Team pkt.8 Łopata Maciej…..7 Greczuk Andrzej…..1 3.Dorado1 pkt.8 -Waga ryb Kryński Waldemar…..4 Błauciak Paweł…….4 4.Amatorzy Team pkt.10 Grzegorz Petrykowski……8 Tomasz Płocha ……2 5.Sens Życia pkt 10-Waga ryb Andrzej Lubasiewicz…..8 Zbigniew Milewski……2 6.Roksa pkt.11 Bogdan Samuel….6 Kamiński Robert….5 7.Ewika….14 Ewa Marszałek……11 Katarzyna Dec…..3 8.Metaksa.pkt14 Kwiatkowski Marcin…..9 Dobrzaniecki Jakub….5 9.TK Leszcze pkt.15 Grzegorz Kasiński……3 Roman Telsiński….12 10.Amigole pkt.20 Jacek Kudełka ….11 Henryk Bednarz….9 11.Lubusz Team pkt.20 Jan Ziólkowski….13 Marcin Karaś…..7 12.Jutro będzie Lepiej pkt.20 Grzegorz Pielasa….10 Kacper Bednarz….10 13.West Team pkt.25 Robert Bajenka……13 Adam Stefaniak…..12. Wyniki kończące cały cykl PLWS Lubuskie 1.Sens Życia……………………………….26pkt Waga ryb z trzech tur -60,010 Andrzeju Lubasiewicz Zbigniew Milewski 2.Team Łopata……26pkt Waga ryb z trzech tur-50,370 Maciej Łopata Andrzej Greczuk 3.Dorado1……………………………33pkt Waga ryb z trzech tur-40,447 Waldemar Kryński Paweł Błauciak 4.Amatorzy Team…………………33pkt Waga ryb z trzech tur-39,550 Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 5.Metaxa Team……………………34pkt Kwiatkowski Marcin Dobrzaniecki Jakub 6.Roksa……………………………..40pkt Kamiński Robert Samuel Bogdan 7.Dorado…………………………..45 Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 8.Lubusz Team……..47 Marcin Karaś Emil Matjaszko 9.TK Leszcze………54pkt Grzegorz Kasiński Roman Telesiński 10.West Team……………………….59pkt Robert Bajenka Adam Stefaniak 11.Amigole……………………..60pkt Jacek Kudełka Henryk Bednarz 12.Jutro będzie lepiej ………………61pkt Grzegorz Pielasa Kacper Bednarrz 13.Ewika ……………………………62 Ewa Marszałek Katarzyna Dec 14.Maniakalni Maniacy Wędkowania….72pkt Piotr Piotrowicz,. Damian Jackowski 15.Team Działkowscy……………….88pkt Działkowski Grzegorz Karwat Robert Dziękuję wszystkim za udział w całym cyklu i zapraszam na następny rok2020
  13. Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 07.09.2019. na rz.Warta w miejskości Kostrzyn n\o "Opaska" odbędzie się trzecia i ostatnia tura PLWS .Organizatorem zawodów jest Koło nr.8 i klub "Dorado" . Zbiórka 7.00 7.30 -8.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska. 9.50 pierwsze nęcenie 10.00 - 14.00 łowienie 14.00-14.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników.
  14. Wyniki zawodów z Świerkocina Przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb. 1.Łopata Team Maciej Łopata ..........1 Andrzej Greczuk ......5 2.Metaxa Team Kwiatkowski Marcin......7 Dobrzaniecki Jakub.......1 3.Dorado Denkiewicz Jacek .......3 Denkiewicz Krzysztof.......7 3.Amatorzy Tomasz Płocha ......6 Grzegorz Petrykowski......4 5.Roksa Jacek Kozielski......3 Bogdan Samuel.......10 5.TK Leszcze Grzegorz Kasiński.......11 Roman Telesiński........2 5.Sens Życia Andrzej Lubasiewicz.......9 Michał Sarba ......4 8.Dorado1 Waldemar Kryński .....12 Paweł Błauciak......2 9.Lubusz Team Emil Matjaszko......6 Marcin Karaś.......9 10.Jutro będzie lepiej Grzegosz Pielasa ........11 Kacper Bednarz.......5 11.Ewika Ewa Marszałek.....8 Katarzyna Dec......13 12.West Team Robert Bajenka......14 Adam Stefaniak.....8 12.Amigole Jacek Kudełka.....12 Henryk Bednarz.....10 14.Maniakalni Maniacy Wędkarstwa Piotr Piotrowicz.........17 Damian Jackowski......17 15.Team Działkowscy Działkowski Grzegorz......17 Karwat Robert.........17 Wyniki zmagań po dwóch turach; 1.Sens Życia.....................................16pkt Andrzeju Lubasiewicz Zbigniew Milewski 2.Team Łopata......18pkt Maciej Łopata Andrzej Greczuk 3.Metaxa Team........................20pkt Kwiatkowski Marcin Dobrzaniecki Jakub 4.Amatorzy Team.....................23pkt Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 5.Dorado1.................................25pkt Waldemar Kryński Paweł Błauciak 6.Lubusz Taem........................27pkt Emil Matjaszko Marcin Karaś 7.Roksa...................................29pkt Kamiński Robert Samuel Bogdan 8.West Team............................34pkt Robert Bajenka Adam Stefaniak 9.Dorado................................38 Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz rezerwa Gracjan Łopaczyk 9.Maniakalni Maniacy Wędkowania....38pkt Piotr Piotrowicz,. Damian Jackowski 11..TK Leszcze.........................39pkt Grzegorz Kasiński Roman Telesiński 12.Amigole..........................40pkt Jacek Kudełka Henryk Bednarz 13.Jutro będzie lepiej ..................41pkt Grzegorz Pielasa Kacper Bednarrz 14.Ewika .................................48 Ewa Marszałek Katarzyna Dec 15.Team Działkowscy...................54pkt Działkowski Grzegorz Karwat Robert Szczegółowe wyniki do wglądu na każdych zawodach.Dziękuję wszystkim za przybycie , oraz miłą i przyjazną atmosferkę .
  15. Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 24.08.2019. na rz.Warta w miejskości Świerkocin"Ściana" odbędzie się druga tura PLWS .Organizatorem zawodów jest Koło nr.8 i klub "Dorado" . Zbiórka 7.00 7.30 -8.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska. 9.50 pierwsze nęcenie 10.00 - 14.00 łowienie 14.00-14.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników.
  16. Pierwsza tura zawodów za nami. Oficjalne wyniki. 1.Sens Życia.....................................3pkt Andrzeju Lubasiewicz ....2-sektorowa Zbigniew Milewski.........1-sektorowa 2.Maniakalni Maniacy Wędkowania....4pkt Piotr Piotrowicz,......1 Damian Jackowski....3 3.Dorado1..................................11pkt Waldemar Kryński.....9 Paweł Błauciak.........2 4.Metaxa Team........................12pkt Kwiatkowski Marcin.....4 Dobrzaniecki Jakub.....8 4.West Team............................12pkt Robert Bajenka.......8 Adam Stefaniak.....4 4.Lubusz Taem........................12pkt Emil Matjaszko......7 Marcin Karaś........5 4.Team Łopata......12pkt Maciej Łopata.......6 Andrzej Greczuk...6 8.Amatorzy Team.....................13pkt Tomasz Płocha..............3 Grzegorz Petrykowski...10 9.Roksa...................................16pkt Kamiński Robert.....5 Samuel Bogdan....11 10.Amigole..........................18pkt Jacek Kudełka .......12 Henryk Bednarz......6 11.Team Działkowscy...................20pkt Działkowski Grzegorz.....11 Karwat Robert................9 12.Jutro będzie lepiej ..................25pkt Grzegorz Pielasa.....15 Kacper Bednarz.......10 13.TK Leszcze.........................26pkt Grzegorz Kasiński......13 Roman Telesiński......13 14.Ewika .................................27 Ewa Marszałek......15 Katarzyna Dec.......12 15.Dorado................................28 Jacek Denkiewicz..................14 Krzysztof Denkiewicz rezerwa Gracjan Łopaczyk....14 Szczegółowe wyniki do wglądu na każdych zawodach.Dziękuję wszystkim za przybycie , oraz miłą i przyjazną atmosferkę pomimo szalonego wiatru który złamał nie jedna tyczę.
  17. Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 26.05.2018. na rz.Odrze w miejskości Ognica przed Gryfinem odbędzie się pierwsza tura PLWS .Organizatorem zawodów jest Marek Wysokiński i Jacek Denkiewicz .Jako że Odra Ognica należy do Spółdzielni Regalica obowiązuje jednorazowa opłata za połów ryb w kwocie 25 zł i każdy zawodnik musi indywidualnie dokonać wpłaty http://www.rspregalica.pl/?plik=cennik&opis=o_zezwolenie Opłaty za start z góry za trzy tury w kwocie 600 pkt będą pobierane przy zapisach. tel.501 508 125 Zbiórka 8.00 8.30 -9.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska. 10.50 pierwsze nęcenie 11.00 - 15.00 łowienie 15.00-15.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników. W dalszym ciągu są wolne miejsca i serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w zawodach.
  18. Wielki powrót !!! gratulacje i zaraz dopisuję.
  19. Ze względu na zawirowania zawodów w Okręgu Zach.Pomorskim musiałem zmienić daty .Niestety z niedzieli na sobotę co nie jest mi w ogóle na rękę ,ale zobaczymy ile zyskam drużyn.
  20. Zaczynamy zapisy na 2019 .Zgłoszenia na stronie lub pod nr.tel.Jacek 501 508 125 1.Amatorzy Team Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 2.Jutro będzie lepiej Grzegorz Pielasa Kacper Bednarz 3.Dorado Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz rezerwa Gracjan Łopaczyk 4.Dorado1 Waldemar Kryński Paweł Błauciak 5. TK Leszcze Grzegorz Kasiński Roman Telesiński 6.Amigole Jacek Kudełka Henryk Bednarz 7.West Team Robert Bajenka Adam Stefaniak 8.Sens Życia Andrzeju Lubasiewicz Zbigniew Milewski 9.Metaxa Team Kwiatkowski Marcin Dobrzaniecki Jakub 10.Ewika Ewa Marszałek Katarzyna Dec 11.Lubusz Taem Emil Matjaszko Marcin Karaś 12.Maniakalni Maniacy Wędkowania Piotr Piotrowicz, Damian Jackowski 13.Roksa Kamiński Robert Samuel Bogdan 14.Team Łopata Maciej Łopata Andrzej Greczuk 15.Team Działkowscy Działkowski Grzegorz Karwat Robert
  21. Ogłaszam rezerwację dat do zawodów PLWS. 1.26.05.2019 Ognica rz.Odra 2.24.08 .2019 "Ściana "Świerkocin rz.Warta (zmiana z niedzieli na sobotę ) 3.07.09.2019 "Opaska" Kostrzyn rz.Warta (zmiana z niedzieli na sobotę ) Rezerwowe łowisko Ognica rz.Odra Obecne daty są wolnymi datami z czterech okręgów tj.Piła,Szczecin,Z.Góra,Gorzów wlkp.i proszę kołka oraz kluby aby dostosowały się do w\w dat gdyż moje pole manewru zmian w datach jest bliskie zeru
  22. Regulamin Zawodów dla woj.Lubuskiego na 2019 jest taki sam jak w roku 2018 jednak zmienia się wpisowe; 1.Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe .Jest możliwość zmiany jednego zawodnika w drużynie w przypadkach losowych na dowolnie wyznaczoną osobę, która w danym roku nie brała udziału w zawodach PLWS w innej drużynie.Warunek -jeden z dwóch zgłoszonych zawodników na pierwszych zawodach musi brać udział w zawodach w danym dniu. 2.Łowimy w dwóch sektorach, łowiąc dowolną techniką spławikową.Zawody jeden dzień jedna tura. 3.Punktacja .Za pierwsze miejsce 1pkt.sektorowy,drugie 2pkt sektorowe itd....Suma miejsc sektorowych dwóch zawodników decyduje o zajmowanym miejscu w danym dniu oraz w tabeli ogólnej(końcowej),przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.Za niezłowienie ryby w zawodach +1pkt 4.Prawo startu w lidze ma dwadzieścia jeden drużyn -drużyny startujące w 2018 mają prawo pierwszeństwa startu pod warunkiem zgłoszenia się do końca marca 2019r.nowe drużyny przyjmowane będą do 20.05. 2019r.liczy się kolejność zgłoszeń i opłat.Po tym terminie nie będzie możliwości przyjmowania drużyn. 4a.Przyjmujemy drużyny z innych województw. 5.Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia jeden z pozostałych(22,23.....przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2019r 6.W przypadku systemu dwu ligowego do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn i automatycznie pięć najlepszych drużyn z drugiej awansuje. 7.Brak drugiego zawodnika z drużyny ,lub drużyny na danych zawodach automatycznie dyskwalifikuje drużynę w tym dniu.Za dyskwalifikację drużyna otrzymuje maksymalną ilość punktów sektorowych przyjętą na pierwszych zawodach plus dwa. 8.Startowe 100 pkt .od osoby tj.200 od drużyny za turę .Startowe z góry za trzy tury tj.600 pkt .Całość przeznaczona na wygrane i posiłki w zawodach minus 300 pkt.z każdych zawodów dla sędziów lub stałej ekipy która na łowisku rozstawi i pozbiera numerki startowe ,zważy i wypuści ryby, oraz podliczy klasyfikację zawodów. Stała ekipa zostanie wyłoniona z pośród ochotników którzy zadeklarują współpracę we wszystkich turach.Takie osoby (pojedynczo lub parami)proszone są o kontakt Jacek 501 508 125 9.Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS. 10.Ryba zacięta przed końcowym strzałem zawodów ma prawo być wyholowana po czasie i zaliczona do wyniku zawodnika . W takim przypadku zawodnik holujący ma obowiązek równo ze strzałem kończącym okrzykiem poinformować sędziego lub kolegów z sąsiednich stanowisk o zaistniałym fakcie 11.Ryby złowione w czasie zawodów PLWS po zważeniu wracają w całości z powrotem do wody.Każde złamanie tego punktu regulaminu będzie karane dyskwalifikacja drużyny w danym dniu. Pierwsze zawody przewiduje przełom Kwietnia -Maja drugie Lipiec Sierpień trzecie Wrzesień Niestety dokładne daty przyjmę po przeanalizowaniu dat okręgowych PZW Gorzów,Z.Góra,Szczecin,Piła -gdyż takie wstępne pojedyncze deklaracje posiadam od zawodników.
  23. Wyniki po trzech turach.Klasyfikacja końcowa. Na dzień dzisiejszy pomimo trzech gwarantowanych miejsc w finale żadna drużyna z lubuskiego nie zadeklarowała się na wyjazd finałowy .Poczekamy zobaczymy -albo niech się cieszą inne regiony. 1.Sens Życia pkt 12 Andrzej Lubasiewicz Zbigniew Milewski 2.Amatorzy Team pkt .20 Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 3.Metaxa 7 Team pkt 22 Marek Wysokiński Marcin Kwiatkowski 4.Choszczno pkt.26 Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk 5.Lorent Team pkt.39 waga ryb 63585 Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz 6.West Team Robert Bajenka pkt.39 waga ryb 35875 Adam Stefaniak 7.Lubusz Team pkt.40 Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko 8.T-K Leszcze pkt.52 Grzegorz Kasinski Roman Telesiński 9.Dorado pkt.55 Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 10.Team Piodaw pkt.56 Piotr Bielecki Dawid Trzebny. 11.Trzcianka Eltrans Team pkt.58 Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak 12.Szalone byki Dorado pkt.61 Waldemar Kryński Adam Walenciak 13.Ewika pkt.64 Ewa Marszałek Katarzyna Dec
  24. Wyniki trzecia i ostatnia tura Kostrzyn warta 09.09.2018 1.Sens Życia Andrzej Lubasiewicz ....pkt.drużyny 4 wynik... 31370 Zbigniew Milewski 2.Amatorzy Team Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski...pkt..4..wynik...25620 3.West Team Robert Bajenka Adam Stefaniak...pkt...9...wynik...16115 4.Lorent Team Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz ...pkt...10 ...wynik...16860 5.Choszczno Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk ....pkt .11 wynik...13500 6.Lubusz Team Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko....pkt...13...wynik...15040 7.Dorado Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz ...pkt..13....wynik...13145 8.Metaxa 7 Team Marek Wysokiński ....pkt.drużyny 13 wynik drużyny 12535 Marcin Kwiatkowski 9.Team Piodaw Piotr Bielecki Dawid Trzebny...pkt...17..wynik...10510 10.Ewika Ewa Marszałek Katarzyna Dec..pkt 19...wynik....7025 11.Szalone byki Dorado Waldemar Kryński Adam Walenciak .....pkt.21...wynik....6825 12.T-K Leszcze Grzegorz Kasinski Roman Telesiński ....pkt....22 ...wynik...6020 13.Trzcianka Eltrans Team Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak ....pkt...26...wynik...2300
  25. Ogłoszenie; W dniu 9.09.2018. na rz.Warcie w miejskości Kostrzyn n\o ("Opaska "ujście Warty do Odry)odbędzie się trzecia i ostatnia tura eliminacji PLWS .Organizatorem zawodów jest Klub Dorado Gorzów Jacek i Krzysztof Denkiewicz .tel.501 508 125 Zbiórka 7.00 7.00 -8.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska. 9.50 pierwsze nęcenie 10.00 - 14.00 łowienie 14.00-14.30 Posiłek i ogłoszenie wyników oraz rozdanie pamiątkowych pucharów dla zwycięskich drużyn.
×
×
  • Utwórz nowe...